1. Dziś podczas Mszy Św. o godz. 10.00 błogosławieństwo dzieci i poświęcanie przyborów szkolnych na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
  2. 13 września – środa – nabożeństwo fatimskie. Nowenna do MB Nieustającej pomocy i Msza Św. o godz. 18.30 następnie modlitwa różańcowa przed wystawionym Najśw. Sakramentem oraz procesja światła z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne, proszę o przyniesienie świec na procesję światła.
  3. W środę 13 wrześnie – wieczorem, kancelaria parafialna nie będzie czynna.
  4. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej 11 września – poniedziałek godz. 19.15 w kościele, zapraszam tylko rodziców. ! (zmiana z 14.09) !
  5. Dziś po południu zapraszamy do naszego ekonomika – „szkoły pod lasem” na szkolenie w zakresie profilaktyki uzależnień, wychodzenia z uzależnień, przeciwdziałania narkomanii, uzależniania od internetu itp. Wstęp wolny, zaczynamy od godz. 15.00 do godz. 20.00 więcej informacji na plakacie.
  6. Zapraszamy do zamawiania intencji mszalnych na cały rok 2024 po każdej Mszy Św, i w godzinach czynnej kancelarii parafialnej. W naszej parafii można to uczynić także przez internet wchodząc na stronę internetową naszej parafii. https://sercemaryiskierniewice.pl/ w zakładce intencje mszalne.
  7. Polecamy aplikację na telefon: „Drogowskaz.pl” bardzo prosta aplikacja, w której odnajdziemy wszelkie informacje o parafiach w Polsce min. godziny Mszy św., nabożeństwa, trasę dojazdu, ogłoszenia parafialne, dane kontaktowe.
  8. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca comiesięczna zbiórka na wykończenie wnętrza kościoła.  Za złożone ofiary serdecznie dziękuje, za dziesięciny, darowizny, ofiary indywidualne wpłaty indywidualne.
  9. Zapraszamy o prasę katolicką: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny a dla dzieci są przygotowane na stoliczku za ławkami: Ziarenka Biblijne.