1. Msza Św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego w poniedziałek 4 września o godz. 8.00 zapraszamy całą społeczność ekonomika: młodzież, nauczycieli, rodziców oraz dzieci i młodzież ze szkół podstawowych.
  2. Błogosławieństwo dzieci i poświęcanie przyborów szkolnych w przyszłą niedzielę 10 września na Mszy Św. o godz. 10.00
  3. Serdecznie zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej na wyjazd do Niepokalanowa 9 września na VII Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci. Wyjazd ten zainauguruje roczne spotkania formacyjne dzieci w naszej Parafii. Zapraszamy dotychczasowe i nowe Bielanki, absolwentów Przedszkola Świętej Rodziny i dzieci pragnące wstąpić do Oazy Dzieci Bożych. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i ich rodziców na spotkanie organizacyjne we wtorek 5 września o godz. 17.30 lub telefonicznie (s. Ewa 666 – 858 – 468)
  4. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej 14 września godz. 19.15 w kościele.
  5. Pierwszy czwartek miesiąca – 7 września modlimy się o powołania i za powołanych Msza Św. o godz. 18.30 z modlitwą bł. Jakuba Alberione.
  6. W piątek 8.09 święto Narodzenia Matki Najśw. Maryi Panny, masz św. o godz. 7.30 i 18.30.
  7. Zapraszamy w przyszłą niedziele 10 września do naszego ekonomika na szkolenie w zakresie profilaktyki uzależnień, wychodzenia z uzależnień, przeciwdziałania narkomanii, uzależniania od internetu itp.  Wstęp wolny, zaczynamy od godz. 15.00 do godz. 20.00 więcej informacji na plakacie.
  8. Bóg zapłać dziś za złożone ofiary, dziesięciny, darowizny, ofiary indywidualne. Zapraszamy o prasę katolicką: Gość Niedzielny.