1. Mateusza i Mikołaja. Panowie lektorzy ! życzymy Wam abyście czytając czytania mszalne podczas Mszy Świętej przybliżali nam treści Słowa Bożego. Dziękuje za waszą służbę przy ołtarzu.
  2. W naszej parafii wspólnota odnowy w Duchu Świętym „Nazaret” zorganizowała Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy.

Masz potrzebę rozwoju duchowego? wzmocnienia swojej wiary ? pogłębienia relacji z Jezusem ? znalezienia sensu życia ? zrozumienia swego życia ? niezależnie od wieku ! to czas dla Ciebie ! Zapraszam: parafian, osoby z poza parafii z różnych wspólnot parafialnych.

Spotkania będą w niedzielę po południu, zaczynamy od 8 października godz. 16.00 – pozostałe informacje na plakacie i mediach społecznościowych.

  1. W przyszłą niedzielę 24 września o godz. 17.30 Msza Św. dla dzieci i rodziców jako przygotowanie do pierwszej komunii świętej.
  2. W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki – głównego patrona Polski a w czwartek święto Św. Mateusz Apostoła i Ewangelisty, w sobotę wspomnienie liturgiczne św. o. Pio.
  3. Dziś comiesięczna zbiórka na wykończenie wnętrza kościoła. Za złożone ofiary serdecznie dziękuje, za wszelkie dziesięciny, darowizny, ofiary indywidualne wpłaty na konto parafialne.