1. Modlitwa różańcowa w miesiącu październiku przed wystawionym Najśw. Sakramentem od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 a w niedzielę o 18.30.
  2. 13 października – piątek – nabożeństwo fatimskie. Różaniec o godz. 18.00 Msza Św. o godz. 18.30 i procesja światła z figura Matki Bożej wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne, dzieci, młodzież, wszystkich parafian, proszę przynieść świece na procesję światła.
  3. Dziś Msza Św. dla dzieci i rodziców w przygotowaniu do pierwszej komunii godz. 17.30
  4. Od przyszłej niedzieli przyjmujemy imiona i nazwiska zmarłych do całorocznej modlitwy wypominkowej.
  5. Dziś w naszej parafii rozpoczynamy Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy zorganizowane przez Odnowę w Duchu Świętym. Zapraszam parafian, osoby z poza parafii z różnych wspólnot parafialnych na pogłębienie więzi duchowej z Jezusem. Pierwsze spotkanie godz. 16.00. w kościele.
  6. Biskup Łowicki Andrzej F. Dziuba wraz z Duszpasterstwem Kobiet Diecezji Łowickiej zaprasza na X Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet, 14 października godz. 8.00 w kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu. Pątnicy wyruszą z relikwiami świętych Kobiet do Bazyliki Katedralnej Łowickiej, która tego dnia będzie obchodzić 355 rocznicę konsekracji.
  7. W dniach 14-25 października br. odbędzie się w Skierniewicach XV Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, poświęcony w sposób szczególny błogosławionej rodzinie Ulmów. Wśród wydarzeń m.in.: – prelekcja Instytutu Pamięci Narodowej połączona z otwarciem wystawy poświęconej rodzinie Ulmów, – Diecezjalne Warsztaty Muzyki Liturgicznej, – pokaz filmu pt. „Oraz że cię nie opuszczę” Modlitewny wieczór uwielbienia, Dzień dziecka utraconego. Zapraszamy serdecznie do udziału. Szczegółowe informacje na plakacie.
  8. VIII Skierniewicki Bieg Papieski upamiętniający św. Jana Pawła II 22 października – niedziela. Trasa biegu prowadzi z parafii Niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach pod pomnik św. Jana Pawła II na placu przed kościołem Garnizonowym. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 11.30. Początek biegu o godz. 13.00. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie biegu Skierniewickiemu Stowarzyszeniu Olimpijczyk i Miastu Skierniewice.
  9. W przyszłą niedzielę 15 października Dzień Papieski, zbiórka charytatywna na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  10. Siostry Apostolinki zapraszają młodzież od 15 roku życia na comiesięczne spotkania, dla tych, którzy zadają sobie pytania – Czy i dlaczego wierzę? Jaki jest sens mojego życia? Co jest we mnie dobrego? Jak budować relacje z Bogiem, drugim człowiekiem i samym sobą? Terminy spotkań na plakacie oraz Instagramie i Facebooku Sióstr Apostolinek. Serdecznie zapraszamy na spotkanie 21 października w domu zakonnym na ulicy Nowobielańskiej 53.
  11.  Dziękujemy za złożone ofiary. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca comiesięczna zbiórka na wykończenie wnętrza naszego Kocioła.