1. Przyjmujemy imiona i nazwiska zmarłych do całorocznej modlitwy wypominkowej po mszy świętej i w godzinach czynnej kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlitwy się w co drugą niedzielę miesiąca godz. 7.30 oraz w miesięcy listopadzie w dni powszednie.
  2. Od wczoraj do 25 października br. w Skierniewicach trwa XV Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, poświęcony w sposób szczególny błogosławionej rodzinie Ulmów. Wśród wydarzeń m.in.: – prelekcja Instytutu Pamięci Narodowej połączona z otwarciem wystawy poświęconej rodzinie Ulmów, – Diecezjalne Warsztaty Muzyki Liturgicznej, Dzień dziecka utraconego. Szczegółowe informacje na plakacie.
  3. VIII Skierniewicki Bieg Papieski upamiętniający św. Jana Pawła II 22 października – niedziela w liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Trasa biegu prowadzi z parafii Niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach pod pomnik św. Jana Pawła II na placu przed kościołem Garnizonowym. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 11.30. Początek biegu o godz. 13.00. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie biegu Skierniewickiemu Stowarzyszeniu Olimpijczyk i Miastu Skierniewice.
  4. Dziś Dzień Papieski, zbiórka charytatywna na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – dziękujemy za złożone wszelkie ofiary.
  5. Zapraszamy do wsparcia Fundacji Caritas Polska przez zakup wkładów do zniczy nagrobnych w cenie 4 zł.
  6. Zapraszamy na wspólne oglądanie serialu „The CHOSEN” z lektorem polskim w najbliższą środę 18 października o godz. 19.00 w Przedszkolu Świętej Rodziny.
  7. Dziękujemy za złożone ofiary w comiesięczną zbiórka na wykończenie wnętrza naszego Kościoła.