1. W sobotę 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze Święte w naszej kaplicy o godz.: 8,00; 11.30; 19.00. 2 listopada w dzień zaduszny Msze św. w układzie niedzielnym. Wypominki z modlitwą za zmarłych będą czytane w niedzielę przed Mszą Św. o godz. 8.00 a w miesiącu listopadzie każdego dnia w modlitwie powszechnej podczas Mszy św. o godz. 18.30.

 

  1. Zapraszamy bardzo serdecznie na SNS czyli „Skierniewicką Noc Świętych„ w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. Pierwsze takie nabożeństwo uwielbienia odbędzie się 31 października w kościele parafialnym Św. Jakuba o godzinie 19.30 a następnie przejdziemy ulicami miasta w procesji radości i uwielbienia do parafii Św. Stanisława i tam odśpiewamy litanię do wszystkich Świętych. Zapraszamy do wspólnego uwielbiania Boga w Świętych w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych.

 

  1. Egzekwie żałobne, ludowe z okolic Łowicza i Sochaczewa z Mszą Św. w rycie trydenckim 27 października w parafii Jakuba Apostoła w Skierniewicach godz. 19.00 w intencji prymasów polskich. Więcej informacji na plakacie.

 

  1. Rozpoczęliśmy peregrynację Miniatur Symboli Światowych Dni Młodzieży: Ikony i Krzyża. Zapraszam młodzież do przyjęcia w swoich rodzinach tych symboli byśmy wspólnie mogli przygotować się do spotkania z papieżem poprzez modlitwę. Osoby chętne zapisują się na liście i na dwa dni zabierają do swojego domu symbole Światowych Dni Młodzieży.
  2. Jak co roku poprzez zakup świecy nagrobnych można wspomóc diecezjalną Caritas
  3. Spotkanie dla młodzieży klas II i III gimnazjum przygotowawczych się do bierzmowania w niedzielę 9 listopada po Mszy o godz. 19.00
  4. Wtorek 28 października jest dniem wspomnienia Św. Szymona i Judy Tadeusza

 

  1. Litania Miast w Skierniewicach 1 listopada godz. 19.45 w kościele Św. Stanisława

 

  1. Dziękuję i w imieniu parafii za złożone ofiary.