1. Dziękuję wszystkim, którzy w ubiegły piątek porządkowali teren pod budowę kościoła. Serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję panom ze Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej.
  2. 4 czerwca Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej czyli Boże Ciało. Procesja Bożego Ciała będzie wspólna z parafią matką czyli Najśw. Serca Pana Jezusa. W tym roku idziemy w procesji od Parafii Najśw. Serca Pana Jezusa do naszej Parafii. Proszę o dekorację ołtarza III Koła Żywego Różańca na czele z p. Marianną i mieszkańców osiedla Północna. Mieszkańców Osiedla Bajkowa proszę o przygotowanie dekoracji ołtarza IV na placu parafialnym. Msze św. w BOŻE CIAŁO będą o godz. 8.00; 10.00; 11.00 na Widoku i wyjściem procesji, godz. 19.00
  3. Spotkanie dla młodzieży, która wybiera się na Lednice w środę 3.06 godz. 19.00 u Sióstr Apostolinek.
  4. Nabożeństwa czerwcowe czyli litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie godz. 18.00, a w niedzielę o godzinie 18.30.
  5. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00 litania do Serca Pana Jezusa, Msza Święta o godz. 18.30 a po Mszy Św. wystawienie Najśw. Sakramentu do godz. 21.00. W pierwszą sobotę miesiąca Msza Święta o godz. 8.00 do Niepokalanego Serca Maryi, litania, różaniec i spotkanie Kół Żywego Różańca.
  6. Masz dla Rodziny w przyszłą niedzielę 7 czerwca godzina 12.00 Msza św. w kościele św. Stanisława w Skierniewicach
  7. Zapraszam bardzo serdecznie na festyn parafialny, którzy odbędzie się w 13 czerwca od godz.15.00 w pierwszy odpust parafialny. Zapraszam do wspólnej zabawy, wspólnego bycia i świętowania niech ten czas będzie czasem dla nas i naszych Gości. Zaproście Rodzinę, Przyjaciół, Znajomych będą biegi rekreacyjna, konkursy i zabawy dla dzieci. Będzie dobra muzyka, smaczny grill i konkurs na ciasto roku w naszej parafii „Sernika” i wiele innych atrakcji i niespodzianek. Fantów przybywa dziękujemy i prosimy kto może niech jeszcze coś przyniesie. Festyn ma na celu naszą integrację jako parafię, lepsze poznanie się ale też zbiórkę funduszy na budowę świątyni.
  8. Gość Niedzielny i Mały Gość niedzielny u ministrantów.
  9. Bóg zapłać za złożone ofiary.