1. Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Podczas każdej Mszy Św. poświęcenie kredy i kadzidła dla oznaczenia drzwi naszych domów. Drzwi wejściowe naszych domów oznaczamy skrótem błogosławieństwa C+M+B 2017 to znaczy: „Christus Mansionem Benedicat” – czyli „Niech Chrystus błogosławi ten dom, mieszkanie” lub: „Chryste błogosław temu domowi/mieszkaniu”. Krzyżyki między literami to nie plusiki tylko krzyże jak znak błogosławieństwa. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Wizyta duszpasterska zwana kolędą:

Sobota 7 stycznia: ul. Działkowa

Poniedziałek 9 stycznia: ul. Nowobielańska numery nieparzyste

Wtorek 10 stycznia: ul. Nowobielańska numery parzyste

Środa 11 stycznia: ul. Witkacego numery nieparzyste

Czwartek 12 stycznia: ul. Witkacego numery parzyste

Piątek 13 stycznia: ul. Dobra

Sobota 14 stycznia: ul. Prądzyńskiego od godz. 9.00 i ul. Armii Krajowej – domki czyli Sąsiedzi od godz. 16.00

Kolęda rozpoczyna się od godz. 17.00 a w sobotę od godz. 9.00 i od godz. 16.00. Będzie kolędować dwóch księży. Ofiary składane przy wizycie duszpasterskiej są przeznaczone na budowę kościoła, za co bardzo dziękujemy.

  1. W sprawach kancelaryjnych parafii w czasie trwania kolędy proszę kontaktować się telefonicznie 728 991 224 lub e-mil.
  2. 8 stycznia II niedziela miesiąca godz. 17.30 spotkanie i Msza Św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii św. Spotkanie dla komitetu organizacyjnego rodziców o godz. 17.00.
  3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania: środa 11 stycznia klasy II a w czwartek 12 stycznia klasy III godz. 19.00. Spotkanie w domu Sióstr Apostolinek.
  4. Spotkanie opłatkowe dla grupy Fioletowej Łowickiej Pieszej Pielgrzymki Młodzieżowej 8 stycznia godz. 16.00 w domu zakonnym Sióstr Apostolinek.
  5. W naszej diecezji są organizowane feeryjne turnusy rekolekcyjne dla młodzieży Młodzi na Maxa. Więcej informacji na plakacie.