1. Modlitwa różańcowa w październiku przed wystawionym Najśw. Sakramentem od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 a w niedzielę o 18.30. Zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci będzie konkurs na obecność podczas różnica.
  2. Dziś spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej godz. 17.00.
  3. Za tydzień w naszej parafii niedziela biblijna. Na temat Pisma Świętego będzie mówił ojciec Ryszard – paulista z wydawnictwa Edycji św. Pawła. Po mszy św. będzie można nabyć Pismo Święte i rozważania biblijne na każdy dzień oraz inne wydawnictwa.
  4. Pierwszy czwartek miesiąca Msza św. o powołania i za powołanych godz. 18.30
  5. Pierwszy piątek miesiąca 6 października: spowiedź od godz. 17.00 Msza św. o godz. 17.30 i 18.30. Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00. Pierwsza sobota miesiąca Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00, litania po Mszy Św.
  6. W sobotę 7 października o godz. 15.00 zapraszamy przed plac parafialny obok krzyża parafialnego na II gwieździstą procesję różańcową, tego dnia nie będzie już różańca w kaplicy o godz. 18.30
  7. Dziś i w przyszłą niedzielę października po każdej Mszy Św. będzie można złożyć podpis pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą „Zatrzymaj aborcję”. Celem inicjatywy jest wyeliminowanie z polskiego prawa możliwości zabijania, w fazie prenatalnej, dzieci z podejrzeniem choroby lub niepełnosprawności. Przypominając o nienaruszalnej godności każdej ludzkiej osoby, zachęcamy parafian do włączenia się w tę piękną i potrzebną akcję ochrony życia najbardziej niewinnych i bezbronnych, jakimi są dzieci nienarodzone. Każdy złożony podpis jest świadectwem naszej wiary i troski o ich życie. Aby wesprzeć inicjatywę konieczny jest nr pesel.
  8. Przypominamy, że można zamawiać intencje Mszalne na rok 2018. Zapraszamy do zakrystii po Mszy św. i do kancelarii parafialnej w tygodniu.
  9. Rekolekcje ewangelizacyjne w parafii na Widoku par. NSPJ grupa Odnowy w Duchu Świętym: 8 października godz. 19.00; Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Skierniewicach: 8-22 października, zapraszamy do udziału w wolontariacie szlachetnej paczki a wszelkie informacje na ten temat na plakacie.
  10. Bóg zapłać za złożone ofiary, cegiełki na budowę kościoła można nabyć w głównym wejściu do przedszkola.
  11. Oddam Szukam Pomogę: poszukujemy: regałów na książki, obrazy święte i nieświęte, akwarium, kwiaty doniczkowe.