1. W poniedziałek zakończyliśmy pierwsze misje parafialne i nawiedzenie ikony Jasnogórskiej w naszej parafii. Dlatego chcemy z ks. Pawłem bardzo serdecznie podziękować za wszelką pomoc, udział, wsparcie duchowe i zaangażowanie poszczególnych osób. Dziękujemy naszym parafialnym Siostrom Zakonnym, p. Ryszardowi – kościelnemu, p. Arturowi – organiście oraz scholi, ministrantom, lektorom, bielankom, Kołom Żywego Różańca, wszystkim grupom parafialnym, radzie parafialnej, Ochotniczej Starzy Pożarnej z Mokrej Prawej, Policji, Staży Miejskiej, panom, którzy przygotowali i stawiali krzyż, paniom za dekoracje kaplicy, dziękujemy za sprzątanie kaplicy. Dziękujemy za udekorowanie przedszkola, terenu wokół kościoła, ulicy Północnej. Dziękujemy wszystkim parafianom i przyjaciołom naszej parafii. Szczególnie dziękujemy za waszą obecność podczas czuwania nocnego przy ikonie, to piękne świadectwo nas jako wspólnoty wiary i miłości.
  2. Siostry Apostolinki zapraszają na kolejne spotkanie Lectio Divina (czytanie i rozważanie Pisma Świętego) w piątek 18 listopada godz. 20.00 ulica Nowobielańska 53
  3. Od wczoraj rozpoczęliśmy w naszej parafii nowennę przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, nowenna po każdej mszy świętej wieczornej w dni powszednie. Akt zawierzenia w przyszłą niedzielę w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata podczas każdej Mszy Św.
  4. W przyszłą niedziela comiesięczna zbiórka na budowę naszego kościoła w III niedziela miesiąca.
  5. Dziękuje za ofiary składane na tacę w tę niedzielę.
  6. Bardzo dziękujemy za obecność w naszej wspólnocie parafialnej Siostrom ze zgromadzenia: Służebniczki Śląskim NMP Niepokalanie Poczętej.
  7. Informacje i kontakt do firmy, która nagrywała film podczas nawiedzenia ikony jasnogórskiej w gablocie parafialnej i na drzewach wejściowych.