1. Zapraszamy do zgłaszania: imion i nazwiska bliskich zmarłych do corocznej modlitwy wspominkowej. Wypominki przyjmujemy w zakrystii, kancelarii. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w co druga niedzielę miesiąca o godz. 7.30 i przez miesiąc listopad podczas mszy św. w dni powszednie na Mszy Św. o godz. 18.30. Wydrukowany podział wypominek na poszczególne dni zostanie umieszczony w tablicy ogłoszeń 1 listopada.
 2. 1 listopada – wtorek : Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze Święte o godzinie 8.00; 10.00; 11.30; 17.30 i 19.00.
 3. 2 listopada – środa – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze. Św. o godz. 7.30 i o godz. 18.30. O godz. 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. W środę nie będzie nowenny do MB nieustającej pomocy.
 4. W dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych będąc w stanie łaski uświęcającej oraz wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
 5. Pierwszy czwartek miesiąca – 3 listopada modlimy się o powołania i za powołanych Msza Św. o godz. 7.30 i o godz. 18.30 z modlitwą bł. Jakuba Alberione. Pierwszy piątek miesiąca 4 listopada, spowiedź od godz. 17.00, Msza o godz. 18.30 po Mszy Św. litania do Serca Pana Jezusa i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 24.00 proszę o wpisywanie się na listę godzinową adoracji.
 6. W pierwszą sobotę miesiąca Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00 następnie litania do Serca Maryi i różaniec prowadzony przez Wspólnotę Kół Żywego Różańca z naszej parafii.
 7. W sobotę 5 listopada – spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się przyjęcie sakramentu bierzmowania godz. 15.00 w kościele.
 8. Przedszkole Diecezjalne Świętej Rodziny otwiera żłobek dla dzieci w wieku 1,5 roku do 2,5 lat. Zapraszamy rodziców do zapoznania się z tą propozycją. Zapisy w przedszkolu bliższe informacje na plakacie, stronie internetowej przedszkola.
 9. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dzieci zapraszamy po ziarenko biblijne z dzisiejszej niedzieli.
 10. Wkłady do zniczy nagrobnych jako akcja Caritas Polska w cenie 4 zł; w imieniu caritasu bardzo dziękujemy.
 11. Dziś także zbiórka charytatywna na potrzeby punktu Arka – serdeczne Bóg Zapłać za wsparcie.
 12. W środę 2 listopada nie będzie czynna kancelaria parafialna.