1. W przyszłą niedzielę 1-ego listopada Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze Święte o godzinie 8.00; 10.00; 11.30; 19,00. W poniedziałek, dzień zaduszny o godz. 18.00 różaniec w intencji naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach i Msza. Św. o godz. 18.30 a po mszy modlitwa za zmarłych.
 2.  Przyjmujemy imiona i nazwiska naszych bliskich zamarłych na tzw. modlitwę wspominkową po Mszy Św. i w kancelarii parafialnej i w tygodniu.  Wypominki z modlitwą za zmarłych są czytane w niedzielę o godz. 7.30 na zmianę z godzinkami.
 3.  W listopadzie każdego dnia w modlitwie powszechnej podczas Mszy św. o godz. 18.30. będzie czytana jedna część wypominek. Całość wypominek będzie podzielona na trzy części I cz. będzie czytana w poniedziałek i środa; II cz. wtorek i piątek; III cz. czwartek i sobota.  Podział wypominek zostanie wywieszona na drzwiach kaplicy, proszę o sprawdzenie, w której części znajdują się nazwiska, imiona zmarłych z rodziny.
 4. Zapraszam na nabożeństwo Noc Wszystkich Świętych 31 października godz. 18.30 w kościele na Rawce. Zapraszam wszystkich, którzy chcą uczcić świętych i modlić się przez Ich wstawiennictwo.
 5. Od 1 do 8 listopada włącznie można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
 6. Można wesprzeć Caritas diecezjalną poprzez zakup zniczy nagrobnych w cenie 2,50 zł i są  do nabycia kalendarze ścienne diecezji łowickiej na 2016 r. w cenie 5 zł. Znicze i kalendarze do nabycia u naszych pań na stoliczku za ławkami.
 7. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 8. Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny u ministrantów
 9. Uroczystość Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w środę.
 10. 7 listopada odbędzie się w Rawie Mazowieckiej spotkanie Ambasadorów i Wolontariuszy ŚDM Decyzji Łowickiej. Zapraszam młodzież do zapisywania się do grona wolontariuszy i na wyjazd informacjo – formacyjny. To ostatnia szansa i możliwość uczestniczenia w Miasteczku Diecezji Łowickiej podczas ŚDM w Krakowie.
 11. Dziś wybory parlamentarne przypominam o obowiązku obywatelskim do głosowania.
 12. Jako pieśń na wyjście po Mszy Św. zaśpiewamy hymn naszej parafii pt. Niepokalana, słowa i muzyka nasz maestro p. Artur Sułek
 13. Dziś statystyczne liczenie wiernych podczas Mszy Św. niedzielnej, proszę się nie spieszyć i dać się policzyć – dziękuję.