1. Dziś w naszej parafii gościmy ks. Biskupa Andrzeja F. Dziubę biskupa łowickiego na pierwszej historycznej wizytacji kanonicznej. Wspólnie będziemy modlili się na dzisiejszych mszach świętych a jutro ks. Biskupa odwiedzi szkoły i miejsce pracy w naszej parafii, wieczorem o godz. 18.00 ks. Biskup udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
 2. Dziś w kościele w Polsce przeżywamy XV Dzień Papieski. W sposób szczególny wspominamy św. Jana Pawła II, ale nasze wspomnienie ma być zwrócone ku nauczaniu papieża, by budować duchowe dziedzictwo naszego rodak i żyć Jego nauczaniem. Po każdej Mszy Św. zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, które stanowi żywy pomnik dla świętego Jana Pawła II. Dziękuję wszystkim za złożone ofiary.
 3. Skauci Europy w Skierniewicach zapraszają dzieci, rodziców, dziadków i wszystkich chętnych na kolejną już Grę Papieską „Śladami św. Jana Pawła II”. Odbędzie się ona 18 października o godz.10:30 i 12:00 w parku miejskim w Skierniewicach. Gra rozpocznie się przy bramie parkowej przy ulicy Prymasowskiej.
  Zapewniamy wspaniałą atmosferę, świetną zabawę.
 4. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 18.30. zapraszam wszystkich do wspólnego domawiania różańca w intencji budowy kościoła.
 5. Kursprzed małżeński w naszej parafii rozpocznie się 17 października br. spotkania będą w soboty godz. 17.00
 6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek Uroczystość bł. Honorata Koźmińskiego – głównego patrona diecezji łowickiej w czwartek św. Teresę z Avilla, w piątek 38 rocznica wyboru papieża św. Jana Pawła II
 7. Spotkanie bielanek w sobotę 17.10 godz. 15.00 zaprasza s. Ewa
 8. W sobotę 17 października o godz. 16.00 spotkanie formacyjne dla Rodzin i wszystkich chętnych w naszym przedszkolu.
 9. Zapraszam na pielgrzymkę do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku 18 października więcej informacji u Pani Marianny i na plakacie.
 10. W dniach 23-25.10.2015 r. w Skierniewicach odbędą się II Warsztaty Muzyczne Diecezji Łowickiej. Zajęcia będą odbywały się w salach MCK w Skierniewicach, natomiast Msza Święta kończąca warsztaty będzie miała miejsce w Kościele pw. Św. Jakuba w Skierniewicach 25 października o godz. 18.30.
 11. 17 października odbędzie się pierwsza diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia do Suserza. Zapraszamy wszystkich lekarzy, pielęgniarki i wszystkich pracowników służby zdrowia
 12. Zapraszamy na VIII Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Skierniewicach w dniach 15-25 października br. więcej informacji na plakacie. 20 października w naszej parafii różaniec o godzinie 18.00 a po Mszy św. spotkanie z o. Leonem Knabitem benedyktynem z Tyńca.
 13. Bóg zapłać za złożone ofiary
 14. Gość Niedzielny u ministrantów