1. Spotkanie dla młodzieży przed bierzmowaniem w piątek 9 października br. godzina 19.00, próba przed bierzmowaniem i spowiedź dla kandydatów do bierzmowania. Bierzmowanie w poniedziałek 12.10.2015 r, godz. 18.00 zapraszam wszystkich.
 2. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 18.30. Dzieci zapraszam do udziału we wspólnym odmawianiu różańca poprzez konkurs, na obecność podczas różańca po modlitwie rozdajemy naklejki na plansze. W tym roku modlimy się na nabożeństwie różańcowym w intencji rozpoczęcia budowy kościoła.
 3. Bardzo dziękuje wszystkim za wspólną modlitwę przy Krzyżu i Ikonie ŚDM czy to podczas Mszy Św. w zeszłą niedziele, koncert, czuwanie nocne. Tym samym zapraszam Wszystkich chętnych młodych, którzy chcieli by być wolontariuszami ŚDM na spotkanie 18 października po Mszy o 19.00
 4. 5 października wypomnienie Św. s. Faustyny Kowalskiej, 7 października wspomnienie Matki Bożej Różańcowej zapraszam na różaniec i Mszę Św.
 5. Kursprzed małżeński w naszej parafii rozpocznie się 17 października br. spotkania będą w soboty godz. 17.00
 6. W parafii na Widoku grupa Odnowy w Duchu Św. rozpoczyna Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy. Polecam wszystkim poszukującym pogłębienia swojej relacji z Jezusem te właśnie rekolekcje. Pierwsze spotkanie 11.10.2015 godz. 19.00 aula parafialne. Więcej informacji na plakacie i ulotkach.
 7. Jak słyszeliśmy za tydzień XV dzień papieski i zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia po każdej Mszy Św.
 8. Zapraszam na pielgrzymkę do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku 18 października więcej informacji u Pani Marianny i na plakacie.
 9. Spotkania dla młodzieży prowadzone przez Siostry Apostolinki w przyszłą niedzielę godz. 17.00 u Sióstr na ulicy Nowobielańskiej. Więcej informacji na plakacie.
 10. Gość Niedzielny u ministrantów.

Plan wizytacji kanonicznej 

 1. O godz. 7.45 przywitanie ks. Biskupa w granicy parafii przez barci druhów OSP Mokra Prawa na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej i ul. Nowobielańskiej
 2. 7.50 przywitanie w drzwiach wejściowych do kaplicy parafialnej przez ks. Administratora Rafała Babickiego, ucałowanie krzyża, pokropienie, okadzenie ks. Biskupa i wręczenie kluczy do kaplicy.
 3. 8.00 rozpoczęcie Mszy Św. w kaplicy i odczytanie sprawozdania ks. Administratora z rocznego funkcjonowania parafii.
 4. 10.00 Msza Św. z udziałem Rodzin, dzieci, rodzice dziadkowie z błogosławieństwem dzieci i kobiet oczekujących potomstwa. Sprawozdanie scholi parafialnej NIEBOTak, Domowego Kościoła, ministranci i lektorzy, bielanki oraz dzieci i rodzice z przedszkola Św. Rodziny i pracownicy przedszkola.
 5. 11.30 Msza Św. z udziałem osób chorych i w podeszłym wieku z udzielaniem sakramentu chorych. Sprawozdanie Kół Żywego Różańca. ( jeśli zdążymy z haftowaniem pierwszej chorągwi parafialnej z wizerunkiem Serca Maryi i Najśw. Serca Pana Jezusa to prosimy ks. Biskupa o poświęcenie.)
 6. 13.30 Spotkanie w domu Wspólnoty Zakonnej Świętej Rodziny z Bordeaux
 7. 14.15 Spotkanie w domu Wspólnoty Sióstr Apostolinek
 8. 16.00 Spotkanie z Radą Parafialną.
 9. Godz. 18.30 Różaniec parafialny w intencji budowy kościoła
 10. Godz. 19.00 Msza Św. i sprawozdanie grupy uwielbienia: Głos Pana

 

 

 

 

Poniedziałek 12 października 2015 – dzień powszedni

 

 

 

 

1.Godz. 9.00 Wizyta ks. Biskupa w  Specjalnym  Ośrodku Szkolno-Wychowawczy w Skierniewicach

 1. Godz. 10.00 Wizyta w ZS nr. 3: Liceum i Technikum im. Wisławy Szymborskiej, ul. Działkowa 10 w Skierniewicach
 2. Godz. 11.15 Wizyta miejsca pracy: Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu drogowego w Skierniewicach
 3. Godz. 13.30 Wizyta w przedszkolu diecezjalnym im. Świętej Rodziny
 4. Godz. 18.00 Msza Św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania 61 osoby z gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej młodzieży z naszej parafii.

 

Zapraszam wszystkich na spotkanie z ks. Biskupem w naszej parafii.