1. Bardzo dziękuję za ofiary pieniężne składane na tacę jako comiesięczna zbiórka w naszej parafii na budowę kościoła.
 2. Spotkanie dla uczniów gimnazjum klas II i III rozpoczynających w tym roku przygotowanie do sakramentu bierzmowania czyli sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej 22 września o godz. 19.30 w kaplicy parafialnej. Na to spotkanie zapraszam Rodziców młodzieży. Proszę młodzież po mszy św. o odbieranie deklaracji.
 3. Rozpoczęły się w naszej parafii konferencje w ramach kursu przygotowującego do sakramentu małżeństwa. Serdecznie zapraszam narzeczonych w każdą sobotę godz. 17.00
 4. Zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuarium w Studzianej 25 września, wyjazd z parkingu Castoramy o godz. 7.00 są jeszcze wolne miejsca. Pielgrzymka do Domaniewic 1 października na diecezjalne spotkanie kół żywego różańca. Odjazd z naszej parafii o godz. 8.30. Więcej informacji na ulotce umieszczonej na drzwiach wejściowych do kaplicy.
 5. Spotkanie popielgrzymkowe dla grupy fioletowej ŁPPM 25.09 godz. 16.00 u Sióstr Apostolinek. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą.
 6. Fundacja na Rzecz Wspierania Rodziny ŹRÓDŁA zaprasza 24 września br. o godz. 9.30 na konferencję organizowaną z okazji VI Tygodnia Wychowania „Nowoczesne metody wychowawcze”. Wstęp na konferencję bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Szczegóły na plakacie.
 7. Dzieci, które przygotowują się do pierwszej komunii św. w naszej parafii zapraszam po Mszy Św. do zakrystii po „Ziarenko” z dzisiejszej niedzieli, pozostałe dzieci jeśli chcą utrwalić sobie fragment ewangelii z niedzieli zapraszam także do zakrystii.
 8. Zapraszam na spotkania grup parafialnych:
 • Ministranci spotykają się w każdą sobotę godz. 9.30
 • Lektorzy i kandydaci na lektorów w piątek godz. 19.00.
 • Schola próbę ma we wtorki godz. 19.00.
 • Odnowa w Duchu Świętym w środę godz. 19.30
 • Wspólnota Głos Pana w piątek 19.30.
 1. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek dla osób poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi we Włoszech.
 2. III Warsztaty liturgiczno-muzyczne 7-9 października w Kościele Garnizonowym więcej informacji na plakacie umieszczonym w gablocie ogłoszeń.
 3. Zapraszamy na Msze Św. dziękczynną za kanonizacje św. Stanisława Papczyńskiego w Puszczy Mariańskiej 24 września w przyszłą sobotę o godz. 12.30