1. Bardzo serdecznie dziękuję: druhom strażakom OSP Mokra Prawa, ministrantom, lektorom, bielankom, kółkom różańcowym, scholi parafialnej, dzieciom, młodzieży, wspólnocie Domowego Kościoła, wspólnocie Głos Pana, panu Kościelnemu, panu Maestro, siostrom Świętej Rodziny i Siostrom Apostolinkom, radzie parafialnej, ks. Henrykowi, dzieciom i rodzicom naszego przedszkola i wszystkim parafianom za obecność oraz modlitwę w zeszłym tygodniu podczas pierwszej historycznej wizytacji kanonicznej ks. Biskupa Ordynariusza w naszej parafii.
 2. Zapraszamy na VIII Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Skierniewicach w dniach 15-25 października br. więcej informacji na plakacie. 20 Października w naszej parafii różaniec o godzinie 18.00 po Mszy św. spotkanie z o. Leonem Knabitem benedyktynem z Tyńca. Wykład na temat: Nie lękajcie się otwórzcie drzwi Chrystusowi.
 3. Przyjmujemy na modlitwę wspominkową za zmarłych z naszych rodzin w niedzielę po każdej Mszy Św. i w tygodniu w kancelarii parafialnej, czyli od godz. 17.00
 4. Można wesprzeć Caritas diecezjalną poprzez zakup zniczy nagrobnych w cenie 2,50 zł i są już do nabycia kalendarze ścienne diecezji łowickiej na 2016 r. w cenie 5 zł.
 5. 22 października – czwartek, wspomnienie św. Jana Pawła II zapraszam na różaniec i Mszę Św. godz. 18.30
 6. W dniach 21-28 lutego 2016 z naszej parafii jest organizowana pielgrzymka do Ziemi Świętej  tzw. piąta ewangelia osoby chętne zapraszam do zapisywania się w kancelarii parafialnej. Program pielgrzymki w gablocie parafialnej.
 7. Skauci Europy w Skierniewicach zapraszają dzieci, rodziców, dziadków i wszystkich chętnych na kolejną już Grę Papieską „Śladami św. Jana Pawła II”. Dziś o godz. 10:30 i 12:00 w parku miejskim w Skierniewicach. Gra rozpocznie się przy bramie parkowej przy ulicy Prymasowskiej.
 8. Dziś po Mszy Św. o godz. 19.00 spotkanie dla Ambasadorów i Wolontariuszy ŚDM z rejonu Skierniewickiego.
 9. Kurs przed małżeński w naszej parafii się 24 października soboty godz. 17.00
 10.  W dniach 23-25.10.2015 r. w Skierniewicach odbędą się II Warsztaty Muzyczne Diecezji Łowickiej. Zajęcia będą odbywały się w salach MCK w Skierniewicach, natomiast Msza Święta kończąca warsztaty będzie miała miejsce w Kościele pw. Św. Jakuba w Skierniewicach 25 października o godz. 18.30.
 11. Bóg zapłać za złożone ofiary, a do puszek w zeszłym tygodniu na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 1067 zł.
 12. Za tydzień w niedzielę tzw. statystyczne liczenie wiernych kościoła katolickiego w Polsce.
 13. Noc Wszystkich Świętych 31.10.2015 godz. 18.30 w par. na Rawce
 14. Dziękuję za ufundowanie obrazu Miłosierdzia Bożego.