1. Jak słyszeliśmy w liście ks. Biskupa w dniach 27 i 28 września w naszym mieście będziemy gościli symbole Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Peregrynacja w niedzielę będzie: (ulotka z programem). Do naszej parafii symbole przybędą na Mszę o godz. 19.00. Msza Św. tego dnia będzie polowa – jeśli pozwoli na to pogoda a po Mszy Sw. koncert ewangelizacyjny naszej scholii. Następnie krzyż i ikona zostaną przeniesione do kaplicy parafialnej i będzie możliwość zapisania się na czuwanie co pół godziny. Rano 28 września symbole będą w następujących miejscach: (ulotka z programem).
 2. W dniach 11-12 października będzie maiła miejsce pierwsza historyczna wizytacja kanoniczna księdza biskupa Andrzeja Dziuby. Z tydzień podam szczegółowy plan wizytacji wspomnę tylko, że będzie 12 października bierzmowanie i poświęcenie palcu pod budowę kościoła. Ksiądz biskup niedzielę 11.10 spędzi w parafii a 12.10 uda się do szkół, które są na terenie naszej parafii.
 3. W poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego zapraszam na Mszę Św. godz. 18.30
 4. Zapraszam ministrantów i lektorów na zbiórkę w sobotę godz. 9.00 Zapraszam też wszystkich chętnych chłopców i panów do służenia do Mszy Św.
 5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w piątek 18 września godz. 19.00 w kaplicy parafialnej. Spotkanie obowiązkowe.
 6. Zapraszam na pielgrzymki: do Studziannej 27.09, do Domaniewic 3.10 Pielgrzymka Kół Żywego Różańca diecezji łowickiej. Zapisy i więcej informacji Pani Marianna.
 7. Dziś po Msz Św. zbiórka na pierwszą chorągiew parafialną. Bóg zapłać paniom z Kół Żywego Różańca za zorganizowanie zbiórki.
 8. W tym roku w całej diecezji łowickiej nie ma przygotowania do pierwszej komunii Św. dzieci klas drugich w wyniku reformy oświaty. Przygotowanie do komunii Św. w naszej parafii rozpocznie się we wrześniu przyszłego roku, a komunia będzie w maju 2017 roku w ostatnią niedzielę maja.
 9. Przygotowanie do bierzmowania rozpocznie się we wrześniu przyszłego roku dla klasy II i III roku szklonego 2016/2017
 10. Zapraszam na Wieczór Uzdrowienia 21 września o godzinie 18.00 Msza Św. par. Miłosierdzia Bożego na Zadębiu a po Mszy modlitwa uwielbienia i uzdrowienia  z udziałem charyzmatyczki Maria Vadia.
 11. Dziękuję za złożone ofiary na tacę. Bóg zapłać.
 12. Gość Niedzielny u ministrantów.