1. Bardzo serdecznie zapraszam w przyszłą niedzielę 28 sierpnia na dożynki parafialne podczas Mszy Św. o godz. 11.30. Będziemy dziękowali Bogu za plony ziemi za wszelkie błogosławieństwo, za Światowe Dni Młodzieży, Pielgrzymki do Miedniewic i Jasnej Góry i minione wakacje. Proszę o zrobienie zielnych dekoracji, wieńców, które w procesji wniesiemy przed ołtarz. Po Mszy Św. zapraszam do posmakowania chleba, miodu i innych dobrych rzeczy nie tylko słodkich grzybków.
  2. W tym tygodniu liturgia kościoła wspomina: w środę św. Bartłomieja a w sobotę św. Monikę. W piątek 26 sierpnia uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej zapraszam na różaniec o godz. 18.00 a następnie na Mszę Św. o godz. 18.30.
  3. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie ofiary zakładane dziś na tacę jako comiesięczna zbiórka na budowę kościoła, wpłaty na konto parafialne i wszelkie indywidualne darowizny. Trwają prace konstruktorskie budynku i poszczególnych instalacji oraz przyłączy. Myślę, że w najbliższym miesiącu będzie możliwe złożenie dokumentów o pozwolenie na budowę kościoła a to wyznaczy nam datę rozpoczęcia budowy.
  4. Biskup Łowicki serdecznie zapraszana na rozpoczęcie Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej diecezji w sobotę 3 września 2016 roku o godzinie 17: 00 w kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie.
  5. Po Gościa Niedzielnego idziemy do naszych ministrantów.
  6. Przed nami ostatni pełny tydzień wakacji dlatego wszystkim udającym się na urlopy życzymy wielu dobrych chwil, ciszy i spokoju.