1. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w duchowe uczestnictwo w 20 ŁPPM. Dziękuję, że w miarę możliwości uczestniczyliście w programie duchowym pielgrzymki. Dziękuję za modlitwę w naszej intencji i zapewniam, że wszystkie Wasze intencje przedstawiałem osobiście w kaplicy cudownego obrazu na Jasnej Górze. Wspomnę tylko, że grupa ze Skierniewic i okolic liczyła 115 osób. Bardzo dziękuję za świadectwo wiary szczególnie tym moim parafianom i parafiankom, którzy odbyli tę pielgrzymkę i to w taką pogodę.
  2. 30 sierpnia na Mszy św. o godz. 11.30 odbędą się dożynki parafialne. Serdecznie zapraszam i zachęcam do zrobienia wieńców, koszy z owocami byśmy mogli wspólnie podziękować Bogu za tegoroczne plony.
  3. Dziś po każdej Mszy Św. odśpiewamy suplikację prosząc i błagając o deszcz dla umęczonej ziemi.
  4. Za tydzień puszka na pierwszą chorągiew parafialną. I dziękuję Paniom z Kół Żywego Różańca za zrobienie wiązanek ziela na wczorajszą uroczystość wniebowzięcia NMP.
  5. Parafia Garnizonowa w Skierniewicach zaprasza na koncert organowy w niedzielę 23 sierpnia o godz. 19.00 więcej informacji na stronie parafii Garnizonowej.
  6. Najbliższe pielgrzymki autokarowe: do Lichenia 6 września.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę. Gość Niedzielny u ministrantów.