1. Dziś w naszej parafii gościmy symbole ŚDM na Mszy Św. o godz. 19.00. a po Mszy koncert ewangelizacyjny naszej scholii „NIEBOtak” z modlitwą Uwielbienia Boga. Następnie krzyż i ikona zostaną w kaplicy parafialnej na całonocne czuwanie. Zapraszam do ciechej adroacji od godz. 22.00.  Jest wyłożona lista, na którą można zapisywać się na poszczególne godziny czuwania nocnego. Rano 28 września symbole będą min. w szkołach i instytucjach oświatowych naszego rejonu.
  2. W czwratek, pierwszego października rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. Od poniedziałku do soboty godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 18.30. Dzieci zapraszam do udziału we wspólnym odmawianiu różanca poprzez konkurs, na obecność podczas różanca w czwartek po pierwszym różancu będa rozdawne plansze. Na koniec października rozwiązanie konkursu i bardzo ciekawe nagrody. W tym roku modlimy się na nabożenstwie różańcowym w intencji rozpoczecia budowy kościoła.
  3. W czwartek pierwszy czwartek miesiąca, w piątek pierwszy piątek miesiąca: spowiedź od godz. 17.00, 18.00 – różaniec, Msza Św. o godzn. 18.30 liatnia do Serca Pana Jesusa i wystawienie Najśw. Sakaramentu do godz. 21.00. W sobote Msza Św. o godz. 8.00 w pierwszą sobotę miesiąca. Litania do Serca Maryi.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca wizyta u chorych od godz. 10.00. Zapraszam do zgłaszania w kancelarii parafialnej osób starszych i w podeszłym wieku, które chciały by przyjmować komunię św. w pierwsze soboty miesiąca.
  5. 3 października pielgrzymka Kół Zywego Różanca do Domaniewic z naszej dziecezji. Na pielgrzymkę jadą dwa nasze Koła Różańcowe z naszej parafii z ks. Proboszczem
  6. W dniach 11-12 października będzie maiła miejsce pierwsza historyczna wizytacja kanoniczna księdza biskupa Andrzeja F. Dziuby. W przyszłą niedzielę przedstawię szczegółowy plan wizytacji. Przypomnę tylko, że na zakończenie wizytacji 12 października o godz. 18.00 będzie udzielony sakrament bierzmowania naszej młodzieży.
  7. Kurs przed małżeński w naszej parafii rozpocznie się 17 października br. Spotkania będą w soboty godz. 17.00
  8. Od października zapraszamy na bezpłatne konsultacje psychologiczne dla młodzieży, dorosłych, małżeństw, rodziców i rodzin. Spotkania będą odbywać się w czwartki w godz. 18 – 20, bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy w kancelarii parafialnej.
  9. Dziękuję za złożone ofiary na tacę. Bóg zapłać.