1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii zwaną kolędą. Jako duszpasterze parafii dziękujemy za spotkania w Waszych domach i rodzinach. Dziękujemy za wspólną modlitwę, rozmowy, cierpliwość w oczekiwaniu na księdza, poczęstunek i miłą atmosferę. Dziękujemy za złożone ofiary, które w całości przeznaczone są na budowę naszej świątyni. W przyszłą niedzielę roczne sprawozdanie z funkcjonowania parafii.
 2. Kurs dla narzeczonych przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii: 15 lutego w przyszłą sobotę godz. 17.00 w kaplicy. Spotkania będą się odbywały w soboty o godz. 17.00. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
 3. Dziś spotkanie rodziców i dzieci w ramach przygotowania do pierwszej komunii św. Msza Św. o godz. 17.00
 4. Wspólnota Domowego Kościoła Diecezji Łowickiej zaprasza na coroczny bal bezalkoholowy dla rodzin i wszystkich chętnych 22 lutego 2020 r. Szczegóły na plakacie.
 5. Pielgrzymka do Wilna w dniach 9-12 maja br. Zapraszamy po program szczegółowy pielgrzymki.
 6. Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła” im. Św. Stanisława Kostki w Skierniewicach otwiera nabór na nowy rok szkolny i zaprasza dzieci oraz rodziców na Dzień Otwarty Szkoły. Spotkanie odbędzie się we wtorek 11 lutego, godz. od 00 do 19.30, w siedzibie szkoły: Al. Niepodległości 4.
  W programie: prezentacja placówki i jej modelu wychowawczo-edukacyjnego, warsztaty dla dzieci, rozmowy z dyrektorem i kadrą pedagogiczną.
  Więcej informacji o szkole na stronie internetowej szkoły.
 7. Serdecznie zapraszamy do Sióstr Apostolinek na spotkanie z panią Asią Piątkowską pt. „Opowiem Wam o Zambii”. Spotkanie odbędzie się w sobotę 15 lutego o godz. 17.00. Asia jest wolontariuszką misyjną. Była na wyjeździe misyjnym w Gruzji i Zambii. W naszej parafii w zeszłym roku organizowała Kiermasz Misyjny, zbierając datki na wyjazd do Zambii. Teraz w ramach podziękowań chciałaby się podzielić jej doświadczeniem misji w Zambii. Serdecznie zapraszamy do Sióstr Apostolinek!
 8. Bóg zapłać za złożone ofiary, dzieci zapraszamy po ziarenko. Prasa katolicka Gość Niedzielny.
 9. Środa Popielcowa 26 lutego.