1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent. Roraty rano od poniedziałku do piątku 6.45 w sobotę o godzinie 8.00. Rekolekcje adwentowe będą 10,11,12 grudnia.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję Paniom za mycie okien w naszej kaplicy. Bóg zapłać.
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na tacę w trzecią niedzielę miesiąca jako zbiórka na budowę naszego kościoła parafialnego. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary i regularne wpłaty na konto parafialne.
  4. O pierwszej niedzieli adwentu rozpoczynamy w naszej parafii kiermasz świąteczny. Będzie można nabyć świąteczne dekoracje. Uzyskane fundusze są przeznaczone na budowę kościoła.
  5. W adwencie można też wspierać akcję Caritas Polska przez zakup świecy na stół wigilijny. W naszej parafii w czasie adwentu będzie coroczna akcja PRP czyli Paczka Robi Paczkę, więcej informacji za tydzień.
  6. Pierwszy piątek miesiąca 1 grudnia: spowiedź od godz. 17.30. Msze Św. o godz. 18.00 i 18.30, litania i adoracja oraz spowiedź do 21.00 W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. o godz. 8.00 litania i różaniec po Mszy św. oraz spotkanie dla Kół Żywego Różańca.
  7. W czwartek 30. XI wspomnienie św. Andrzeja Apostoła zapraszamy na Msze św. o godz. 18.30 z modlitwą o powołana i za powołanych. Wszystkim Andrzejom życzymy już dziś wiele łask Bożych, miłości i pokoju.
  8. Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność dziś pośród nas, Sióstr Apostolinek. Dziękujemy też za każdy dzień Waszej obecności w parafii, za modlitwę, pomoc duszpasterską, opiekę nad młodzieżą i modlitwę za powołania. Dziękuję za Waszą przyjaźń z parafią i wieloma osobami z naszego miasta. Zapraszamy jeszcze dziś na godz. 18.00 do naszej kaplicy będzie krótki film o bł. Alberione a zaraz po nim modlitwa do bł. Alberione  z możliwością ucałowania relikwii błogosławionego. A po tej Mszy Św. także modlitwa i zapraszamy do ucałowania relikwii i modlitwy w różnych intencjach za przyczyną św. Jakuba Alberione.
  9. Podziękowania dk. Jakuba za pomoc duszpasterską i wygłoszoną homilie.
  10. W przyszłą niedzielę Siostry Świętej Rodziny z Bordeaux przedstawią nam program pomocy dla Sri Lanki, kraju, w którym wiele dzieł miłosierdzia prowadzą właśnie siostry Świętej Rodziny.

 

  1. Dyrekcja, pracownicy i mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej dziękują wszystkim darczyńcom, którzy ofiarowali akwarium, meble, książki, kwiaty i dekoracje, prace artystyczne, inne dary i wsparcie modlitewne.