1. Za tydzień rozpoczynamy adwent czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Msza Święta roratnia w adwencie od poniedziałku do piątku o godzinie 7.00 w sobotę o godz. 8.00.
  2. Spotkanie modlitewne dla przygotowujących się do bierzmowania z klas II i III gimnazjum odbędzie się 28 listopada w przyszły piątek o godz. 19.00 w kaplicy Sióstr Apostolinek, ul. Nowobielańska 53 – serdecznie zapraszam.
  3. Przyjmujemy intencje Mszy Świętych na II i III kwartał 2015 roku
  4. Kalendarze ścienne na 2015 rok wydane przez diecezję łowicką a także kalendarze zaprojektowane przez Siostry Apostolinki z naszej parafii do nabycia u Pań przy wyjściu z kaplicy.
  5. Fundacja SOS dla życia przy parafii garnizonowej organizuje zbiórkę żywności i środków czystości dla prześladowanych chrześcijan w Kurdystanie ( północny Irak)
  6. Od poniedziałku do środy włącznie trwały prace przy złożeniu nowego poszycia dachowego na garażach. Została założona nowa blacha, rynny i podbitka. Koszt całkowity z materiałami i robocizną 18 tyś zł. Dlatego bardzo dziękuję za złożone ofiary na tacę inwestycyjną w zeszłą niedzielę 3124 zł, która będzie przeznaczona na uregulowanie należności za wykonane prace blacharskie. Wspomnę tylko, że w pozostałe niedziele na taca wynosi około 2 tyś zł więc generalne mamy na zapłacenie tej należności. Jeszcze raz dziękuję także za dzisiejsze złożone ofiary.