Drodzy Parafianie i Przyjaciele naszej parafii !

W imieniu własnym, ks. Mirka oraz wszystkich pracowników parafii, proszę przyjmijcie życzenia pełne Miłości. Niech Dziecię Jezus – które jest pełnią Miłości – uspokoi Wasze serca, niech da poczucie bezpieczeństwa, niech obdarzy wrażliwością na drugą osobę, ukoi ból po stracie najbliższych, obdarzy nadzieją na wartościowe wychowanie młodego pokolenia, a w końcu będzie doświadczeniem w wierze Boga Żywego, który pociąga nas swoją Miłością do życia pełnego radości i pokoju.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia !

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom i Panom za wykonanie dekoracji szopki betlejemskiej i przygotowanie kościoła do świąt. Dziękujemy ofiarodawcom za sianko, choinki. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i wszelką pomoc w przygotowaniu kościoła na święta. Dziękuję p. Tadeuszowi, p. Arturowi. Dziękuję za Wasz tak liczny udział w rekolekcjach, roratach szczególnie dzieciom i dziękuję siostrom za opiekę nad dziećmi podczas rorat. Paniom z kuchni przedszkolnej za przygotowanie kakałka. Dziękuję za przyniesione prezenty na naszą akację – paczka robi paczkę, dziękuje, za rozwożenie paczek. Dziękuje kapłanom za spowiedź w rekolekcje i w wigilię.
  2. Wizyta duszpasterska tzw. kolęda rozpocznie się od 27 grudnia.

Wtorek 27 grudnia ul. M. Skłodowskiej od nowego ronda ulic: Widok  i Czerwonej do ulicy Przemysłowej; oraz ul. Czerwona, ul. Kaczyńskiego

Środa 28 grudnia ul. M. Skłodowskiej od ul. Przemysłowej do Segmentów  Nadleśnictwa

Czwartek 29 grudnia ul. M. Skłodowskiej od Lasu do ul. Armii Krajowej

Piątek 30 grudnia ul. M. Skłodowskiej od ul. Armii Krajowej do nowego ronda ul. Widok i ul. Czerwonej.

Kolęda w te dni rozpocznie się od godz.16.00. Jeśli z przyczyn zdrowotnych, dana rodzina nie może przyjąć księdza po kolędzie proszę o wcześniejszą informacje.

  1. Od 27 grudnia br. do 31 stycznia Msza św. w dni powszednie tylko o godz. 7.30.
  2. 30 grudnia Święto Świętej Rodziny zapraszamy na Mszę Św. o godz. 7.30 tego dnia będziemy w oktawie Bożego Narodzenia – nie obowiązuje post piątkowy.
  3. 31 grudnia Msza Św. dziękczynna na zakończenie roku kalendarzowego godz. 18.30 1 stycznia – niedziela – Uroczystość Świętej Bożej rodzicielki msze św. w układzie niedzielnym.
  4. Zapraszamy po świąteczny numer Gościa Niedzielnego, dziękujemy za złożone ofiary, dzieci zapraszamy po ziarenko biblijne.