1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia pierwszych świąt paschalnych w naszej parafii. Dziękuję: ks. Rektorowi WSD w Łowiczu Sławomirowi Wasilewskiemu za wygłoszoną homilię w wielki czwartek, ks. Mirosławowi za homilię w wielki piątek, ks. Jakubowi za dzisiejsze słowo na wigilii paschalnej. Kl. Rafałowi za święcenie pokarmów. Ministrantom, lektorom i kandydatom, s. Wioli za przygotowywanie bielanek, scholii na czele z Panem maestro Arturem za modlitwę śpiewem, panu Kościelnemu. Panom, którzy brali udział w „obrzędzie umywania nóg”. Kołom Żywego Różańca na czele z Panią Marianną za odmawianie różańca przed Mszą Św. za różaniec do procesji i poduszki procesyjne. Panu Szymonowi za napisanie komentarze do liturgii. Wszystkim, którzy adorowali Chrystusa w grobie. Za wartę przy grobie dziękuję druhnom i druhom strażakom z OSP Mokra Prawa i panom ze Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej, oraz harcerzom. Serdecznie dziękuję za stoły, osobą które myły okna, swoje serdeczne podziękowania kieruję do Pań i Panów za przygotowanie dekoracji ciemnicy i grobu pańskiego.

Pani Annie za odrestaurowanie figury Jezusa, którą otrzymaliśmy z parafii Łyszkowice. Dziękuję za przygotowanie ogniska. Siostrom Św. Rodziny za pomoc w czasie rekolekcji parafialnych. Siostrom Apostolinka z prowadzenie rekolekcji szkolnych w Ekonomiku. Panu Markowi za zrobienie i zamontowanie pulpitów pod głośniki. Panu Leszkowi Błaszczykowi za zrobienie krzyża, który będzie już wisiał na stałe w naszej kaplicy.

  1. Rezurekcja z procesją jutro o godz. 6.00 pójdziemy ulicami Armii Krajowej, Zielną, Prądzyńskiego, Północna, Armii Krajowej i powrócimy do kaplicy. W niedzielę zmartwychwstania Msze Św. o 10.00; 11.30; 19.00. W poniedziałek wielkanocny Msze Św. o 8.00; 11.30; 19.00
  2. Od niedzieli Miłosierdzia Bożego na stałe będzie Msza Św. w niedzielę na godz. 10.00.
  3. Koła Żywego Różańca z naszej parafii zapraszają na spotkanie wielkanocne 12 kwietnia w niedzielę przewodnią wszystkie grupy parafialne po Mszy św. o godz. 11.30.
  4. Sympozjum Dar Życia odbędzie się w Skierniewicach 11 kwietnia – sobota. Jako zaproszeni goście będą: pan Jerzy Zelnik i pan prof. Bogdan Chazana. Więcej informacji na plakacie.
  5. W niedzielę przewodnią za tydzień o godzinie 15.00 zapraszam na uroczystą koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  6. Dziękujemy za złożone ofiary.