1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiarowanie kwiatów – pelargonii na okna naszej kaplicy i przedszkola. Dziękuję za porządkowanie ternu za garażami, dziękuję za złożone ofiary na tacę w zeszłą niedzielę.
 2. W sobotę za tydzień zapraszam na czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego o godz. 20.00. Adoracja Chrystusa Eucharystycznego, Śpiew, Eucharystia, Modlitwa Wstawiennicza.
 3. 23 maja w Miedniewicach Klasztornych odbędzie się Druga Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet pod hasłem: „Przy Stole Maryi” początek spotkania godz. 10.00. Panie proszone są o zabranie: obrazka ulubionej Świętej, blachę szarlotki, przepis na ulubioną potrawę, kartkę z imieniem i nazwiskiem, nazwa parafii. Więcej informacji na plakacie.
 4. Rocznica pierwszej komunii św. 24 maja godz. 11.30. Spotkanie w czwartek 21 maja o godz. 19.00 w kaplicy. Spowiedź w piątek 22 maja od godz. 17.00
 5. Organizujemy wyjazd na Spotkanie Młodzieży w Lednicy 6 czerwca br. zapisy w kancelarii parafialnej koszt wyjazdu 50 zł. Więcej informacji na plakacie.
 6. Dziś Msza Św. przy kapliczce na skrzyżowaniu ulic Widok i Skłodowskiej o godz. 19.30. serdecznie zapraszam
 7. Organizacja niedzieli 31 maja podczas pierwszej komunii Świętej: Msza Św. z udzieleniem pierwszej komunii o godz. 11.00. Mszy św. o godz. 9.30.
 8. Pani Marianna organizuje pielgrzymki do Obór, Leśniowa i Częstochowy i do św. Antoniego w Radecznicy. Więcej informacji na plakacie w drzwiach wejściowych.
 9. 13 czerwca br. będziemy obchodzili pierwszy historyczny odpust parafialny. Przed południem będzie część liturgiczna i modlitewna z uroczystą sumą o godz. 11.30. Po południu od godz. 15.00 rozpocznie się festyn parafialny. W śród atrakcji: bieg na 10 km, 5 km, 1 km o puchar Proboszcza. Występy Ustronia, Scholi Parafialnej, Orkiestry Dętej OSP Maków. Konkurs na najsmaczniejsze ciasto w tym roku: SERNIK, smaczne grillowanie, zabawy dla dzieci i dorosłych prowadzone przez wodzirej. Loteria fantowa, na którą proszę o przynoszenie różnego rodzaju fantów tak by każdy los był wygrany.
 10. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach zaprasza na Piknik Rodzinny w atmosferze zabawy i nauki. 24 maja godz. 13.00 ul. Batorego 64 C, teren po byłej jednostce wojskowej.
 11. Trwa akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop Aborcji”, który ma na celu ochronę życia nienarodzonych. Podpisy zbierane są na zewnątrz kaplicy. Aby włączyć się w akcję potrzebny jest numer PESEL
 12. Za tydzień 24 maja po Mszy o godz.19.00 spotkanie ambasadorów i wolontariuszy ŚDM w Skierniewicach.
 13. Zapraszamy też do kina na najnowszy film o św. Janie Pawle II pt. Apartament – informacje o seansach na plakacie.
 14. Życzę wszystkim dobrej niedzieli.