1. Dziś pierwsze nabożeństwo Fatimskie z koronacją i poświeceniem figury Matki Bożej. Nabożeństwo majowe o godz. 18.30, Msza św. godz. 19.00 po Mszy Św. różaniec przed wystawianym Najśw. Sakramentem i procesja światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Bardzo proszę o przyniesienie świec na procesję. Zapraszamy wspólnoty parafialne: Koła Żywego Różańca, Bielanki, Odnowę w Duchu Świętym Nazaret, Głos Pana, Scholę parafialną, ministrantów, lektorów, dzieci, młodzież, rodziców całe rodziny, zgromadzenia zakonne. Dziś na pierwszym spotkaniu fatimskim modlimy się za Rodziny o miłość i pokój. Dziękuję grupie pielgrzymkowej do Fatimy w zeszłym roku, Kołom Żywego Różnica, za ufundowanie figury MB, figurek dzieci fatimskich. Panu Grzegorzowi za przywiezienie figury z Portugali dużym samochodem. Panu Stolarzowi za zrobienie postumentu i gabloty na figurę. Panu Sławkowi za pomalowanie ściany. Paniom za dekorację kwiatową na dzisiejszą uroczystość.
  2. Za tydzień w niedziele uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msze Św. w układzie niedzielnym.
  3. 27 maja pierwsza komunia święta o godz. 12.00 dlatego bardzo proszę osoby niezwiązane z tą uroczystością o przyjście na Mszę Św. w sobotę (Msza Św. niedzielna) o godz. 18.30 a w niedzielę o 8.00, 10.00 i 19.00 Próby dla dzieci komunijnych 21, 22, 23 maja (czyli poniedziałek, wtorek, środa) o godz. 16.30 w kaplicy. Pierwsza spowiedź dla dzieci oraz dla Rodziców w piątek 25.05 godz. 16.30.
  4. Wspólnota charyzmatyczna ze Skierniewic „Głos Pana” zaprasza na wspólne świętowanie dziesięciolecia istnienia wspólnoty 19 maja od godz. 17.00 na Rynku głównym naszego miasta. Zapraszamy wszystkie grupy parafialne i całą wspólnotę parafialną do świętowania, ale też na czuwanie w wigilię zesłania Ducha Świętego na Skierniewickim rynku.
  5. 19 maja pielgrzymka do sanktuarium w Oborach wyjazd z parkingu Castoramy o godz. 5.40 a od nas o godz. 6.00
  6. 26 maja V Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do sanktuarium MB w Białej Rawskiej pod hasłem: Oto Matka ! Zapraszamy wszystkie Panie na pielgrzymkę. Wyjazd autokaru z naszej parafii o godz. 7.45 a przy szkole muzycznej zatrzyma się o godz. 8.00. powrót około godz. 18.00. Program i wszystkie informacje na plakacie.
  7. Bóg zapłać dziś za złożone ofiary.