1. Plan wizyty duszpasterskiej z błogosławieństwem domów:
 • Poniedziałek 12 stycznia ul. Witkacego
 • Wtorek 13 stycznia ul. Dobra, ul. Królowej Jadwigi
 • Środa 14 stycznia ul. Barbary Radziwiłłówny, Królowej Bony, ul. Królowej Marysieńki
 • Czwartek 15 stycznia ul. Batalionów Chłopskich, ul. Wittenberga
 • Piątek 16 stycznia ul. Zielna
 • Sobota 17 stycznia ul. Zielona
 1. Proszę o sprawdzanie planu kolędy na stronie internetowej parafii i w gablocie ogłoszeń. W dni powszednie wizyta od godz. 17.00 w sobotę od 9.00 Jeśli jakaś rodzina nie ma możliwości spotkania się w wyznaczonym terminie na wizycie duszpasterskiej proszę o zgłaszanie się do kancelarii. Ofiary pieniężne złożone przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę kościoła.
 2. Rodziny Kręgów Domowego Kościoła w Skierniewicach zapraszają na XII Bezalkoholowy Bal Karnawałowy dla rodzin i wszystkich chętnych 31 stycznia w Centrum Konferencyjno- Rozrywkowym „Maratom” Zapisy w kancelarii parafialne a więcej informacji na plakacie i stronie internetowej parafii.
 3. Zapraszamy małżonków i rodziców na warsztaty małżeńskie NAWIGACJA W RODZINIE, które pomogą w pogłębieniu małżeńskiej więzi i miłości, niezależnie od stażu i etapu życia. Osią warsztatów jest dwugodzinny film, zrealizowany z udziałem znanych autorytetów z różnych dziedzin życia rodzinnego. Uczestnicy warsztatów pracują na podstawie wyświetlanych konferencji oraz posługując się opracowanym przez psychologów indywidualnym arkuszem ćwiczeń. Warsztaty odbędą się w niedzielę 25 stycznia w naszej kaplicy o godz. 15.30.
 4. W przyszłą niedzielę 18 stycznia na Mszy Św. o godzin. 11.30 Orkiestra Dęta OSP Maków zagra i zaśpiewa kolędy a po Mszy Św. odbędzie się koncert kolęd. W imieniu orkiestry serdecznie zapraszam.
 5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w piątek 23 stycznia u Sióstr Apostolinek ul. Nowobielańska 53 o godz. 19.00 w lutym spotkanie z Mszą Św. 22 w niedzielę o godz. 16.00
 6. Organizatorzy Światowych Dni Młodzieży w diecezji łowickiej zapraszają do Kutna – Woźniakowa w dniach od5 do 8 lutego lub od 12 do 15 lutego na rekolekcje „Młodzi na Maxa” to propozycja duchowego rozwoju dla każdego, kto ukończył 15 rok życia. Każdego, kto chce posmakować niezgłębionej pełni, eksplozji radości, entuzjazmu młodości i łaski wiary powinien być w tym czasie w Kutnie – Woźniakowie. Jest to również szansa, aby zaangażować się w dzieło przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji oraz w Krakowie.
 7. W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie dla dzieci klas II przygotowujących się do pierwszej komunii św. Msza Św. godz. 17.00
 8. Gość Niedzielny do nabycia u ministrantów
 9. Dziękujemy za złożone ofiary.
 10. Wspólnota Uwielbienia Głos Pana zaprasza na Wieczór Uwielbienia z Modlitwą o uzdrowienie w najbliższy piątek 16 stycznia o godz. 19.30.