1. Bardzo dziękujemy za przygotowanie ołtarzy i procesji Bożego Ciała: Radzie Parafialnej, Kółkom Żywego Różańca, mieszkańcom i pracownikom DPS-u, wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym Nazaret. Dziękujemy za udział w procesji, braciom druhom i druhnom z OSP Mokra Prawa, bielankom, dzieciom komunijne, ministrantom, lektorom, Wspólnotom parafialnym, scholii i całej wspólnocie parafialnej. Panom za przygotowanie podestu, i panu Markowi za zrobienie podestów pod ołtarze.
  2. Nieszpory z procesją eucharystyczną w oktawie Bożego Ciała czyli do przyszłego czwartku o godz. 18.00 w dni powszednie a dziś o godz. 18.30
  3. W sobotę 9 czerwca odpust parafialny: Niepokalanego Serca NMP. Mszy Św. o godz. 18.30 będą przewodniczyli neoprezbiterzy: ks. Adrian, ks. Jakub, ks. Mateusz, ks. Krzysztof a homilię wygłosi ks. Hubert Wiśniewski – proboszcz parafii w Chruślinie i oficjał sądu biskupiego w Łowiczu. Zapraszam Radę Parafialną, Koła Żywego Różańca, wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym Nazaret, braci druhów i druhny z OSP Mokra Prawa, bielanki, ministranci, lektorzy, scholę parafialną i całej wspólnotę parafialna.

Plan odpustu parafialnego:

Msza Św. o godz. 9.00 na rozpoczęcie odpustu w intencji KŻR

Po Mszy Świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i rozpoczęcie adoracji z modlitwą różańcową.

Godz. 10.00 I część różańca, zapraszamy: ministrantów, lektorów, kościół domowy.

Godz. 12.00 II część różańca zapraszamy: pierwsze Koła Żywego Różańca Świętej Zofii, i wszystkich chętnych

Godz. 14.00 III część różańca zapraszamy: drugie Koło Żywego Różańca Niepokalanego Serca Maryi, wspólnota Odnowy w Duchu Św. Nazaret

Godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia

Godz. 17.00 IV część różańca zapraszamy: Radę Parafialną, Bielanki, Zgromadzenia Zakonne, Grupę Uwielbienia „Głos Pana” i wszystkich chętnych. Adoracja będzie przez cały dzień.

  1. Festyn parafialny 24 czerwca w tym roku pod hasłem: Strefa kibica u proboszcza, tego dnia Polska gra mecz na MŚ z Kolumbią. Na festynie min. konkurs kulinarny „moje ulubione ciasto” i konkurs wokalny z dowolnym utworem muzyczny zgłaszamy się do pana Artura by uzyskać bliższe informacje. Biegi terenowe w trzech kategoriach: dzieci, młodzież i dorośli regulamin będzie wywieszony w gablocie.
  2. Za tydzień 10 czerwca w naszej parafii odbędzie się kiermasz misyjny. Cegiełek będzie można nabyć po każdej Mszy Św. przy wejściu do przedszkola. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na tegoroczną posługę misyjną w Gruzji i Zambii dwóch wolontariuszek świeckich (w tym jednej ze Skierniewic Asi Piątkowskiej) działających w Wolontariacie Misyjnym Salvator. Już teraz bardzo dziękujemy za wsparcie materialne dzieła oraz modlitwę.
  3. Pani Marianna zaprasza do robienia wianków w poniedziałek i zapraszamy na zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek na mszę św. o godz. 18.30 z poświęceniem wianków.
  4. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego do 11.06. Zużyty sprzęt składamy w garażu nr. 6 po drugie stronie naszej działki, każdego dnia od godz. 16.00 do 19.00.
  5.  Bóg zapłać dziś za złożone ofiary.