1. W piątek 1 maja pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00, nabożeństwo majowe z litanią loretańską ku czci Matki Bożej o godz. 18.00; Msza Św. godz. 18.30 i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Tego dnia także święto pracy modlimy się za ludzi pracy przez wstawiennictwo św. Józefa.
  2. W sobotę 2 maja Msza Św. o godz. 8.00 w pierwszą sobotę miesiąca, następnie różaniec i litania do Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy św. spotkanie Kół Żywego Różańca.
  3. Uroczystość Najśw. Maryi Panny Królowej Polski została przeniesiona w tym roku na 2 maja zapraszamy na Mszę Św. na godz. 8.00 i 18.30.
  4. 3 maja – Rocznica Ustanowienia Konstytucji z 3 maja 1791 roku – modlimy się w intencji naszej Ojczyzny.
  5. W niedzielę 3 maja zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 19.00 maturzystów. Będziemy modlili się wspólnie przed egzaminem maturalnym o dary Ducha Świętego dla Was na czas egzaminów i dziękowali za lata nauki w szkole ponadgimnazjalnej.
  6. Tak jak w zeszłą niedzielę, tak i dziś Kół Żywego Różańca po każdej Mszy Świętej będą zbierały do puszek ofiary na pierwszą chorągiew parafialną z wizerunkiem Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Koszt takiej chorągwi około 8 tyś. zł. Chorągiew jest harfowana przez Siostry Bernardynki w Łowiczu.
  7. Fundacja Źródła działająca przy Szkole Podstawowej „Źródła” zaprasza 6 maja o godz. 17.30 na wykład: GENDER – WYZWANIA DLA EWANGELIZACJI, WYCHOWANIA I EDUKACJI. Wykłady odbędą się przy ul. Mazowieckiej 1b. Szczegóły na plakatach.
  8. W dniach 7 – 9 maja w naszym przedszkolu odbędą się: Weekendowe Rekolekcje dla Rodzin. Już dziś zapraszamy wszystkie chętne Rodziny.
  9. Zapraszam i proszę o pomoc w czyszczeniu i malowaniu drzwi garażowych w budynku garaży w sobotę 9 maja od godz. 10.00.
  10. W dniach 25-26 kwietnia w godz. 11-18.00 odbędzie się rejestracja pacjentów dawców szpiku i komórek macierzystych w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach. Więcej informacji na plakacie.
  11. Decyzją Konferencji Episkopatu Polski została udzielona ogólna dyspensa od obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 1 maja br.