1. Spowiedź w tygodniu podczas każdej Mszy Św. roratniej i wieczornej. Będzie także spowiedź ostatniej szansy w wigilię od godz. 9.00 rano do godz. 12.00 dla powracających z zagranicy na święta i wszystkich, którzy będą potrzebowali spowiedzi przed świętami.
  2. Dziś kończymy naszą parafialną akcję świąteczną Paczka Robi Paczkę. Zapraszamy jeszcze do zagładzania osób potrzebujących naszego wsparcia na święta. Rozwożenie paczek pod wskazane adresy we wtorek. Kto może poświęcić czas serdecznie zapraszamy po południu i wieczorem. Już dziś wszystkim, którzy przynieśli jakiekolwiek rzeczy bardzo serdecznie dziękujemy. Myślę, że śmiało możemy powiedzieć, iż mamy tu u nas Niezłą Paczkę…
  3. Dziś ostatni dzień naszego kiermaszu świątecznego. Zapraszamy, bo dziś jest dzień promocji tzn. promocję ustalamy sami według swoich możliwości. Dziś także po Mszy o 11.30 licytacja pierników proboszcza.
  4. Opłatek na stół wigilijny został wyłożony w koszyczku za ławkami. W tym roku opłatek w naszej parafii jest z fragmentem ewangelii, życzeniami od księży pracujących w parafii i z instrukcją obrzędu przed rozpoczęciem wigilii. Prosimy o odczytanie ewangelii i życzeń od duszpasterzy, a w nocy po wieczerzy wigilijnej zapraszamy na paserkę o godz. 24.00. Po pasterce zostajemy w kaplicy by całą wspólnotą parafialną składać sobie życzenia i dzielić się opłatkiem.
  5. W święta Bożego Narodzenia układ Mszy św. niedzielny czyli: godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00 w drugi dzień świąt wspomnienie św. Szczepana układ Mszy Św. podobny.
  6. Wizyta duszpasterska zwana kolędą: 28 grudnia, środa: ul. Satrbacicha domy po prawej stronie jadąc od osiedla Widok i ul. Sybiraków. 29 grudnia, czwartek: ul. Starbacicha domy po lewej stronie jadąc od osiedla Widok. Kolęda rozpoczyna się od godz. 17.00 a w sobotę od godz. 9.00.
  7. Bardzo dziękujemy za złożone ofiary na tacę.
  8. Ostatnie roraty w sobotę o godz. 8.00, dzieci, plansze z wyklejankami przynoszą w piątek.
  9. Spotkanie dla Rodziców z komitetu organizacyjnego dzieci komunijnych w dniu 8.01.2017 o godzinie 17.00, czyli pół godziny przed Mszą Świętą w drugą niedzielę miesiąca.
  10. Wspólnota trudnych małżeństw: SYCHAR, której charyzmatem jest ratowanie życia małżeńskiego zapraszam na spotkania w każdy trzeci poniedziałek miesiąca czyli teraz 19 grudnia godz. 19.00 w siedzibie Civitas Chrystian. Więcej informacji na ulotkach i na plakacie w gablocie.
  11. Proszę także zapoznać się z informacją na drzwiach wejściowych do kaplicy o pomocy jakiej potrzebuje młoda osoba w walce z rakiem. Informacje z numerem knota i wszystkie potrzebne dane na plakacie.