1. Od niedzieli 31 stycznia w naszej parafii przez 8 niedziel będą odbywały się rekolekcje REO czyli Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy. Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują rozwoju duchowego, pogłębienia wiary, umocnienia, odnowy życia małżeńskiego i rodzinnego. Jeśli potrzebujesz zmiany w swoje życie by uczynić je szczęśliwym i pełnym mocy Bożej i radości – to zapraszam. Spotkanie raz w tygodniu w niedzielę godz. 16.00. Rekolekcje poprowadzi wspólnota odnowy w Duchu Świętym Miłosierdzie ze Skierniewic.
  2. Plan wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą z błogosławieństwem mieszkań:

25 stycznia poniedziałek: ul. Północna numery nieparzyste;

26 stycznia wtorek: ul. Północna numery parzyste;

27 stycznia środa: ul. Zielona;

28 stycznia czwartek: ul. Zielna;   

29 stycznia piątek: ul. Królowej Bony, Barbary Radziwiłłówny

30 stycznia sobota: ul. Batalionów Chłopskich, Wittenberga, Królowej Marysieńki

Kolęda rozpoczyna się od godziny 17.00 a w sobotę od godziny 9.00. Podczas wizyty duszpasterskiej będzie możliwość zgłoszenia do przyjęcia młodzieży z zagranicy na ŚDM na tzw. dni w diecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej, które będą przeznaczone na budowę kościoła.

  1. Dla młodzieży z naszej diecezji w okresie ferii zimowych w tym roku zostały zorganizowane na rekolekcje ewangelizacyjne Młodzi na Maxa. Terminy: 18-21 lutego i 25-28 lutego br. Kutno Woźniaków lub Żdżary. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych na stoliczku oraz stronie www.sdmlowicz.pl i plakacie.
  2. Dziękuję za złożone ofiary składane na tace i wpłacane na konto parafialne, gość niedzielny i u naszych ministrantów