1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za sadzenie krzewów w zeszły czwartek i piątek, panu Krzysztofowi za koparkę, która wyrównała teren pod budowę, panu Dariuszowi za udostępnienie samochodu ciężarowego do przewiezienia krzewów.
  2. Dziś o godz. 17.00 Msza Święta dla Rodziców i Dzieci komunijnych z naszej parafii.
  3. Dziś i w niedzielę za tydzień panie z Kół Żywego Różańca po każdej mszy Świętej będą zbierały do puszek ofiary na pierwszą chorągiew parafialną z wizerunkiem Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Koszt takiej chorągwi około 8 tyś. zł. Chorągiew jest harfowana przez Siostry Bernardynki w Łowiczu.
  4. W sobotę za tydzień 25 kwietnie organizujemy wyjazd na diecezjalne czuwanie modlitewne w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego, które odbędzie się w Sochaczewie w parafii na Boryszewie. Czuwanie poprowadzą nasze Siostry Apostolinki. Serdecznie zapraszam szczególnie Młodzież, ale i wszystkich chętnych, którym nie jest obca sprawa modlitwy o powołania i uświęcenie powołanych. Wyjazd autokaru o godzinie 18.00 z placu parafialnego.
  5. Fundacja ŹRÓDŁA zaprasza na wykłady: 24 kwietnia o godz.17.00 na temat OPOWIEDZ MI HISTORIĘ MOJEGO POWSTANIA czyli jak rozmawiać z dziećmi o sprawach intymnych; oraz 6 maja o godz. 17.30 wykład: GENDER – WYZWANIA DLA EWANGELIZACJI, WYCHOWANIA I EDUKACJI. Wykłady odbędą się przy ul. Mazowieckiej 1b. Szczegóły na plakatach.
  6. W poniedziałek zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 18.30 uczniów III klas gimnazjum z naszej parafii. Będziemy modlili się wspólnie przed egzaminem gimnazjalnym o dary Ducha Świętego dla Was na czas egzaminów.
  7. W czwartek obchodzimy uroczystość św. Wojciech bp-a i męczennika – Patrona Polski, a w sobotę święto św. Marka ewangelisty, już dziś wszystkim Wojciechom i Markom składamy najlepsze życzenia.
  8. W dniach 7 – 9 maja w naszym przedszkolu odbędą się: Weekendowe Rekolekcje dla Rodzin. Już dziś zapraszamy wszystkie chętne Rodziny.
  9. W dniach 22-23; 25-26 kwietnia w godz. 11-18.00 odbędzie się rejestracja pacjentów dawców szpiku i komórek macierzystych w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach. Więcej informacji na plakacie.
  10. Dziś w naszej parafii gościmy przedstawicieli Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR, którzy teraz przedstawią cel i zakres działania tej wspólnoty.
  11. Dziękujemy za złożone ofiary na tacę w zeszłą niedzielę i ofiary wpłacane na konto parafialne. Bóg zapłać.