1. Plan wizyty duszpasterskiej z błogosławieństwem domów:
 • Poniedziałek 19 stycznia ul. Północna od nr.1 do nr. 67 strona nieparzysta
 • Wtorek 20 stycznia ul. Północna od nr. 2 do nr. 42 strona parzysta
 • Środa 21 stycznia ul. Północna od nr. 44 do nr. 90 strona parzysta
 • Czwartek 22 stycznia ul. Prądzyńskiego
 • Piątek 23 stycznia ul. Żółkiewskiego, Koniecpolskiego
 • Sobota 24 stycznia ul. Zamoyskiego
 1. W dni powszednie wizyta od godz. 17.00 w sobotę od 9.00 Jeśli jakaś rodzina nie ma możliwości spotkania się w wyznaczonym terminie na wizycie duszpasterskiej proszę o zgłaszanie się do kancelarii. Ofiary pieniężne złożone przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę kościoła.
 2. Rodziny Kręgów Domowego Kościoła w Skierniewicach zapraszają na XII Bezalkoholowy Bal Karnawałowy dla rodzin i wszystkich chętnych 31 stycznia w „Maratonie” Zapisy w kancelarii parafialne a więcej informacji na plakacie i stronie internetowej parafii.
 3. Zapraszamy małżonków i rodziców na warsztaty małżeńskie NAWIGACJA W RODZINIE, które pomogą w pogłębieniu małżeńskiej więzi i miłości, niezależnie od stażu i etapu życia. Osią warsztatów jest dwugodzinny film, zrealizowany z udziałem znanych autorytetów z różnych dziedzin życia rodzinnego. Warsztaty odbędą się w niedzielę 25 stycznia w naszej kaplicy o godz. 15.30.
 4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w piątek 23 stycznia u Sióstr Apostolinek ul. Nowobielańska 53 o godz. 19.00 w lutym spotkanie z Mszą Św. 22 w niedzielę o godz. 16.00
 5. Parafia Garnizonowa w Skierniewicach organizuje zbiórkę ciepłych ubrań, kocy itp. dla chrześcijan uchodźców z Iraku. Zbiórka będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 16.00- 18.30 w zakrystii kościoła Garnizonowego. W rejonie Iraku jest 500 tyś chrześcijan uchodźcami jeśli możemy wspomóżmy ich naszą pomocą.
 6. Organizatorzy Światowych Dni Młodzieży w diecezji łowickiej zapraszają do Kutna – Woźniakowa w dniach od5 do 8 lutego lub od 12 do 15 lutego na rekolekcje „Młodzi na Maxa” to propozycja duchowego rozwoju dla młodych. Każdego, kto chce posmakować niezgłębionej pełni, eksplozji radości, entuzjazmu młodości i łaski wiary powinien być w tym czasie w Kutnie – Woźniakowie. Jest to również szansa, aby zaangażować się w dzieło przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji oraz w Krakowie.
 7. Gość Niedzielny do nabycia u ministrantów
 8. Dziękujemy za złożone ofiary.