1. Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek godz. 17.45 a dla dorosłych godz. 19.00. Gorzkie Żale w niedzielę godz. 18.15.
  2. W dniach od 4-11 października br. organizowana jest z naszej parafii pielgrzymka do Ziemi Świętej – Jerozolima Piąta Ewangelia. Proszę osoby, które zapisały się w zeszłym tygodniu o spotkanie dziś po Mszy Św.
  3. Redakcja: „Gościa Niedzielnego” zaprasza 5 marca na III Diecezjalny Dzień Kobiet. Spotkanie rozpocznie się w Centrum Konferencyjno – Rozrywkowym „Maraton” w Skierniewicach godz. 9.30 W programie: wykłady, świadectwa, koncert, Msza Św. w par. Św. Jakuba pod przewodnictwem ks. Biskupa. Każda z pań otrzyma różę i „List do Rodzin” św. Jana Pawła II oraz inne niespodzianki.
  4. Wyjazd autokarowy na przedstawienie: Misterium Męki Pańskiej do Czerwińska nad Wisłą 12 marca br. godz. 7.00 odjazd spod parkingu Castoramy. Koszt 55 zł. Więcej informacji u Pani Marianny.
  5. Panie z Kół Żywego Różańca przygotowują palmy na niedzielę palmową i zapraszają do współpracy.
  6. Zachęcam do wpłacania 1% procentu podatku dochodowego na budowę naszego kościoła. Ulotki z numerem KRS i dopiskiem na jaki cel są wyłożone na stoliczku za ławkami.

                  KRS 0000 252 350 Par. NSNMP Skierniewice

  1. Siostry Świętej Rodziny zapraszają dziewczęta (gimnazjum, liceum, studentki) na rekolekcje zimowe do Warszawy w dniach 25-28 lutego. Szczegóły na plakacie lub u s. Ewy.
  2. Zapraszamy rodziców i dzieci na Dzień Otwarty do Przedszkola Świętej Rodziny 3 marca o godz. 16.30. Trwają zapisy do Przedszkola dla dzieci 3-5-letnich. Szczegółowe informacje podaje s. Ewy dyrektor przedszkola.
  3. Zapraszam na spotkania i konferencje osoby przygotowujące się do zawarcia sakramentu małżeństwa.Kurs przygotowujący do sakramentu małżeństwa w naszej parafii rozpocznie się w sobotę 12 marca br. godz. 17.00.
  1. W naszym województwie trwają ferie zimowe. Dzieciom i młodzieży oraz rodzicom i nauczycielom życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku.
  2. Dziękuję za ofiary składane na tace i wpłacane na konto parafialne, gość niedzielny i u ministrantów