1. W naszej parafii Msze Św. w niedzielę będą odprawiane o godzinie 8.00; 10.00, 11.30 i o godz. 19.00. W sobotę Msza Św. o godz. 8.00 rano a wieczorem Msza Św. niedzielna o godzinie 18.30
  2. Dziś o godzinie 15.00 w godzinę Miłosierdzia Bożego zapraszam na uroczyste odmówienie koronki do Miłosierdzia Bożego w intencji naszych parafian.
  3. Dziś po Mszy o godz. 11.30 Koła Żywego Różańca z naszej parafii zapraszają wszystkie grupy parafialne na spotkanie wielkanocne przy ciastku kawie i herbacie.
  4. W niedzielę za tydzień 19 kwietnia przy udziale Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR organizujemy DZIEŃ DLA MAŁŻEŃSTW. Pragniemy w tym dniu przybliżyć istotę i piękno sakramentu  małżeństwa oraz ukazać sens walki o małżeństwo oraz  sens dochowania  wierności współmałżonkowi i Bogu  w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.  Kryzys bowiem nie  oznacza końca małżeństwa, wprost przeciwnie: może być twórczy i stać się drogą  rozwoju miłości.Taką  drogę obierają  osoby ze Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR, zwracając się z ufnością do Boga i   wierząc, że  każde sakramentalne małżeństwo jest do uratowania.   A jak to  wygląda w praktyce,  opowiedzą przedstawiciele wspólnoty, których za tydzień będziemy  gościć  w naszej parafii.   Ponadto po każdej  Mszy Św. w niedzielę oraz po sobotniej Mszy wieczornej  można będzie porozmawiać z przedstawicielami  SYCHARU, a także mediatorem i doradcą rodzinnym. Dokładne informacje zamieszczone są  w gablocie i na stronie internetowej  wspólnoty.
  5. Spotkanie z filmem dla młodzieży jak co miesiąc organizują Siostry Apostolinki z naszej parafii. Siostry zapraszają w przyszła niedzielę 19 kwietnia godz. 15.00
  6. Zapraszam i proszę Panów w piątek 17 kwietnia na godz. 17.00 do sadzenia krzewów ozdobnych. Tym samym proszę o udzielnie informacji kto mógłby dużym ciągnikiem przeorać i zagrabić teren pod przyszły kościół po drugiej stronie działki.
  7. Za tydzień w niedzielę Msza Św. o godzinie 17.00 dla Dzieci i Rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii Św.
  8. Proszę o kontakt z osobą, która zamówiła Mszę Św. w sobotę 13 czerwca o godz. 19.00 w dniu odpustu.
  9. Zapraszam do zamawiania Mszy Św. na III i IV kwartał 2015
  10. Dziękujemy za złożone ofiary w rekolekcje i święta.
  11. Życzę Wszystkim dobrej niedzieli i radosnego przezywania okresu wielkanocnego