1. W poniedziałek uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msza Św. o godzinie 18.30.
  2. Przypominamy, że roraty od poniedziałku do piątku o godzinie 7.00 w sobotę o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież całe Rodziny. Dla dzieci przewidziana są niespodzianki.
  3. Organizujemy akcję pomocy świątecznej po hasłem: „Paczka robi paczkę” czyli PRP, do wystawianych w naszej kaplicy koszy przynosimy różnego rodzaju produkty spożywcze, słodycze, owoce popołudniowe, środki czystości, przybory szkolne itp. Proszę także o zgłaszamy osób potrzebujących, o których wiemy, że potrzebują takiej świątecznej pomocy.  Paczka taka zostanie przygotowana i przekazana przed świętami pod wskazany adres. Niech to będzie przygotowanie naszego serca, które z zasady jest dobre i chętne do pomocy materialnej potrzebującym.
  4. Opłatek wigilijny w naszej parafii roznosi Pan Kościelny Ryszard i Pan Organista Artur. Pozostały tylko ulice na Sarbacicha. Od godziny 18.00 wieczorem. Opłatek także można nabyć w kaplicy u Pań przy wyjściu i w zakrystii.
  5. Bardzo dziękuję Paniom za wczorajsze mycie okien w kaplicy, kancelarii a także umycie ławek w naszej kaplicy.
  6. Za tydzień w niedzielę Msza Święta o godzinie 17.00 dla dzieci i rodziców w ramach przygotowania do pierwszej komunii Św.
  7. Przy wyjściu z kaplicy można nabyć kalendarze na 2015 rok, świece na stół wigilijny duże i małe wspierając Caritas a u ministrantów Gość niedzielny.
  8. Dziękujemy za złożone ofiary.