1. Roraty o godz. 6.45 od poniedziałku do piątku w sobotę o godz. 8.00 zapraszamy wszystkich na tę Msze św. ku czci Matki Bożej.
  2. W czwartek 8 grudnia Uroczystość Niekopalnego Poczęcia Najśw. Maryi Panny Msza Św. roratnia o godz. 6.45 i wieczorem o godz. 18.30 a po Mszy Św. nasza schola NIEBO TAK zaprasza na Akatyst pieśń na cześć Matki Bożej.
  3. Spowiedź w adwencie 16 grudnia ( piątek) od godz. 17.00 do 20.00; 17 grudnia (sobota) od godz. 8.30 do 11.00 i od godz. 17.00 do 20.00 w niedzielę 18 grudnia podczas każdej Mszy Św.
  4. Opłatek na stół wigilijny w naszej parafii w tym tygodniu roznosili Radni Parafialni, pan Organista Artur i Pan Kościelny Ryszard. Bardzo dziękuję za wykonaną pracę i poświęcony czas. Zebrana suma pieniędzy to:  10 567 zł. Opłatek został wyłożony w koszyczku za ławkami. Bóg zapłać wszystkim za złożone ofiary.
  5. Zapraszamy po Mszy Św. w każdą niedzielę adwentu na kiermasz świąteczny. Można także zakupić: kalendarze diecezjalne i świece Caritas: małe po 5 zł, duże po 15 zł. Siostry Apostolinki rozprowadzają ewangeliarze z rozważaniami na każdy dzień.
  6. Rozpoczęliśmy adwentową akcję pomocy PRP. Jak widać pojawiały się już pierwsze produkty i paczki, ale też są już informacje na naszej choince o osobach potrzebujących i o tych, którzy mogą poświęcić swój czas i talent dla innych osób. Przypomnę o nowej formie pomocy w tym roku czyli ofiarowanie swojego wolnego czasu np. dla osób starszych mieszkających samotnie by zrobić zakupy lub posprzątać mieszkanie.
  7. Za tydzień 11 grudnia Msza Św. dla przedszkola godz. 16.00 a na Mszę św. o godz. 17.30 zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii.
  8. W każdą środę w naszej parafii od godz. 17.30 będzie możliwość nieodpłatnie skorzystać z porady psychologa. Więcej informacji w kancelarii parafialnej. Adres do psychologa: e-mail psycholog@pawel-wisniewski.pl