1. Droga Krzyżowa w naszej parafii dla dzieci w każdy piątek wielkiego postu godz. 17.45 a dla dorosłych godz. 19.00. Gorzkie Żale w każdą niedzielę godz. 18.00. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą w wielkim tygodniu poniedziałek, wtorek, środa 30,31 marca, 1kwiatetnia.
 2. Msza Św. dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę 1 marca godz. 16.00.
 3. Msza Św. dla rodziców i dzieci komunijnych w dziś godz. 17.00
 4. W naszej parafii trwa kurs przygotowujący do sakramentu małżeństwa spotkania w sobotę godz.17.00 można jeszcze się dołączyć.
 5. Za tydzień w naszej parafii będziemy gościć Kleryków WSD Łowicz wraz z przełożonym, będzie to tzw. niedziela seminaryjna.
 6. Przyjmujemy intencje mszalne na trzeci i czwarty kwartał 2015 roku.
 7. W przyszłą sobotę 28 lutego po Mszy o godz. 18.30 zapraszamy na wieczornicę żołnierzy wyklętych. Modlitwa, prezentacja i apel poległych żołnierzy. Po wieczornicy spotkanie z Panem Szymonem Nowakiem autorem książek: Oddziały Wyklętych i Dziewczęta Wyklęte. Książki te będą do nabycia podczas spotkania a sam autor jest mieszkańcem w naszego miasta.
 8. 7 marca – sobota, odbędzie się II Diecezjalny Dzień Kobiet pod hasłem: Jestem kobietą – Lubię to! – Miłość, która łączy. Spotkanie odbędzie się w Skierniewicach o godz. 10.00 w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym „Maraton” (ul. Sobieskiego 20). Organizatorzy zachęcają do zabrania z sobą: długopis, pyszne ciasta, ciasteczka, bułeczki, rogaliki. Szczegóły i program spotkania na plakacie. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam wszystkie Panie z naszej parafii i proszę Was zarezerwujcie sobie tej soboty czas tylko dla siebie. Niech wasi panowie, mężowie tej soboty zajmą się swoimi sprawami bycie miały czas dla siebie.
 9. Serdecznie dziękuję Panu Leszkowi Błaszczykowi za zrobienie krzyży do naszej drogi krzyżowej w kaplicy. Stacje Drogi krzyżowej ufundowali pielgrzymi do Ziemi Świętej w 2013 roku. Serdeczne Bóg zapłać ! Dziękuję Firmie MIREX za wyrównanie nawierzchni przed wjazdem do naszej posesji i Panu Henrykowi Pawlikowi za przywiezienie tłucznia do zasypania nierówności w drodze dojazdowej do kaplicy.
 10. Pani Marianna Kowalska organizuje pielgrzymki do sanktuarium MB Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennym i na misterium Męki Pańskiej do Kałkowa-Głodowa 14 marca – więc informacji na plakacie.
 11. Dziękuję za złożone ofiary w zeszłą niedzielę na tacę
 12. Gość niedzielny u ministrantów.