1. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci, młodzież na roraty od poniedziałku do piątku o godzinie 7.00 w sobotę o godz. 8.00. Będzie konkurs na obecność podczas rorat (plansze i wyklejanki) i oczywiście po Mszy świętej pyszne kakałko dla dzieci.
  2. Nowe warunki planu przestrzennego zagospodarowania umożliwiają nam prowadzenie dalszych prac projektowych i organizacyjnych. Dlatego na planszach znajdujących się w naszej kaplicy można zobaczyć zaprezentowaną propozycję wyglądu wewnętrznego i zewnętrznego kościoła. Zapraszam do oglądania.
  3. Jeśli Pan Bóg nie zbuduje tego domu na nic się trudzą Jego mieszkańcy, dlatego zapraszam wszystkich parafian i przyjaciół naszej parafii do odmawia przynajmniej jednego Zdrowa Maryjo w ciągu dnia w intencji budowy kościoła, a w każdy poniedziałek po mszy wieczornej będzie odmawiana nowenna do św. Józefa Robotnika w intencji budowy kościoła i spraw organizacyjnych.
  4. W cztery niedziele adwentu po każdej Mszy św. będzie kiermasz świąteczny z rzeczami świątecznymi. Fundusze zebrane przy okazji kiermaszu i rozprowadzaniu świątecznych cegiełek zostaną przeznaczone na budowę kościoła. Cegiełki jak zboczycie są rożnego rodzaju ozdobne bąki, poduszki świąteczne, ciastka piernikowe, jako ozdoby choinkowe i w różnej cenie.
  5. Można wesprzeć caritas diecezjalną poprzez zakup świecy na stół wigilijny duża w cenie 15 zł, mała 5 zł.
  6. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy naszą parafialną akcje świąteczną Paczka Robi Paczkę. Proszę o przynoszenie w miarę możliwości różnego rodzaju produktów spożywczych i środków czystości oraz proszę o zgłaszanie osób, do których paczka powinna dotrzeć w tym roku przed świętami.
  7. Spotkania Duszpasterstwa Młodzieży, w każdy piątek godz. 19.15. Serdecznie zapraszam młodzież.
  8. Jutro wspomnienie św. Andrzeja Apostoła wszystkim Andrzejom z okazji imienin składamy życzenia wielu łask Bożych, radości i pokoju.
  9. Spotkanie dla osób wyjeżdzających na pielgrzymkę do ziemi świętej w przyszłą niedzielę 6 grudnia godz. 15.30.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary.