Życzenia na Boże Narodzenie !

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy uświadamiamy sobie, jak wielką miłością obdarzył nas dobry Bóg, dając nam swojego Syna, Dzieciątko Jezus.

 Wcielenie Syna Bożego przywróciło nam godność dzieci Bożych, jest ono dla nas światłem i nadzieją, której szukamy i pragniemy. Przypomina nam o tęsknocie za Bogiem, miłością, pokojem i dobrocią.

Dlatego, jako Wasi duszpasterze, życzymy Wam Kochani, aby to narodzenie Bożego Syna wlało w  Wasze serca wiele nadziei, Bożego światła i pokoju. Niech mroki nocy rozświetli Betlejemska Gwiazda, zamieni tęsknotę w radość i przyniesie dar dobrego życia dla Was i Waszych najbliższych. Niech ten czas będzie okazją do przebaczenia drugiemu człowiekowi, ale i przyjęcia przebaczenia. Miejcie dla siebie jak najwięcej czasu na rozmowy i wspólne kolędowanie. Cieszcie się swoją obecnością i odpoczywajcie od trosk i zmartwień codzienności.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

1.Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom i Panom za wykonanie dekoracji szopki betlejemskiej, dziękujemy ofiarodawcom za sianko, choinki, haftowane aniołki. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i wszelką pomoc w przygotowaniu kaplicy na święta. Dziękuję p. Ryszardowi, p. Arturowi organiście, pani Anecie.

2.Wizyta duszpasterska tzw. kolęda rozpocznie się 27 grudnia.

Plan wizyty duszpasterskiej:    27 grudnia – środa: ul. Wiklinowa,

                                            28 grudnia – czwartek: ul. Ziołowa,

                                            29 grudnia – piątek: ul. Zagajnikowa,

                                        30 grudnia – sobota: ul. Jagodowa i Jastrzębia.

Kolęda rozpoczyna się od godz. 17.00 a w sobotę od godz. 9.00.

3.W przyszłą niedzielę 31 grudnia zakończenie roku kalendarzowego, Msza Św. na zakończenie roku z adoracją Najśw. Sakramentu o godz. 19.00. W nowy rok Msze Św. w układzie niedzielnym 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00.

4.Dziękujmy za włączenie się w świąteczną akcję charytatywna PRP czyli Paczka Robi Paczkę. Panie przygotowały około 30 dużych paczek: dla rodzin, Domu Dziecka – DOM, w naszej parafii i dla akcji paczka dla kombatanta. Bardzo dziękujemy za wszystkie przyniesione przez WAS rzeczy. Dziękuję Paniom za przygotowanie paczek i osobą które rozwoziły paczki. Niech św. Biskup Mikołaj wszystkim ofiarodawcom uprosi wiele łask na święta i nowy rok.