1. Dziś obchodzimy w kościele VI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszą modlitwą i naszymi ofiarami wspieramy chrześcijan szczególnie w Syrii. Więcej informacje na plakacie np. jak sms-em można wesprzeć tę inicjatywę.
  2. 11-go listopada Uroczystość Św. Wiktorii patronki diecezji łowickiej i Święto Niepodległości. Msze Św. o godz. 8.00, 11.30 a wieczorem Msza Św. o godz. 18.00 a po Mszy wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych jako upamiętnienie Święta Niepodległości. Serdecznie zapraszam, szczególnie dzieci i młodzież.
  3. W połowie listopada rozpoczniemy pracy remontowe na garażach murowanych po drugiej stronie działki. Pierwszym etapem prac będzie wykonanie poszycia dachowego z blachy, rynny i zabezpieczenie budynku przed deszczem i śniegiem. Garaże będą pełniły funkcję pomieszczeń gospodarczych na czas budowy i po jej zakończeniu. Dlatego proponuję by w trzecią niedzielę miesiąc czyli za tydzień – taca była nazwana jako inwestycyjna na remont, a z czasem budowę kościoła.
  4. Przyjmujemy intencje Mszy Świętych na II i III kwartał 2015 roku
  5. Wypominki z modlitwą za zmarłych będą czytane w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca przed pierwszą Mszą Św. o godz. 7.30 a w miesiącu listopadzie każdego dnia w modlitwie powszechnej podczas Mszy św. o godz. 18.30.
  6. Za tydzień spotkanie dla dzieci i rodziców klas II przed komunią św. godz. 17.00
  7. Spotkanie dla młodzieży klas II i III przygotowujących się do bierzmowania dziś po Mszy o godz.19.00
  8. Są już w sprzedaży kalendarze ścienne na 2015 rok wydane przez diecezję łowicką.
  9. Dziękuję w imieniu parafii za złożone ofiary.