1. Zapraszamy do nabywania cegiełek na budowę kościoła po Mszy Św. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W miesiącu sierpniu rozpoczyna się okres pielgrzymek: 1 sierpnia do Miedniewic Klasztornych ze Skierniewic, a 6 sierpnia wyrusza Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa na Jasną Górę z rejonu skierniewickiego grupa Fioletowa z przewodnikiem ks. Rafałem Babickim. Zapraszam wszystkich na pielgrzymi szlak, kto potrzebuje umocnienia wiary, odpoczynku, ciszy by rozeznać wiele spraw ze swojego życia, spowiedzi i spotkania z drugim człowiekiem. Bracie i Siostro odwagi bo to jest czas dla Ciebie ! Będą konferencje, modlitwa i wiele uwielbienia Pana Boga.
  3. Msze święte w czasie wakacji w niedzielę godz. 8.00; 10.00; 11.30; 19.00, w sobotę msza św. niedzielna o godz. 18.30; w tygodniu Msza Św. tylko o 18.30.
  4. Siostry Świętej Rodziny zapraszają na rekolekcje dla dziewcząt 28 lipca 1 sierpnia 2017 r. więcej informacji udzielają siostry.
  5. Siostry Apostolinki zapraszają na rekolekcje dla młodych pod hasłem: Wolność Full HD, 23-29 sierpnia w Masłońskim koło Częstochowy. Więcej informacji na plakacie.
  6. Wszystkim, którzy udają się na wypoczynek życzymy dobrej pogody i dobrego wypoczynku.
  7. Pielgrzymka autokarowa do Miedniewic Klasztornych 2 sierpnia, do Legnicy i Zamku 13 sierpnia; więcej informacji w gablocie parafialnej..