1. Zapraszamy do zgłaszania: imion i nazwiska bliskich zmarłych do corocznej modlitwy wspominkowej. Wypominki przyjmujemy w zakrystii, kancelarii oraz telefonicznie lub e-milowo. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w co druga niedzielę miesiąca o godz. 7.30 i przez miesiąc listopad podczas mszy św. w dni powszednie.
  2. 13 października – czwartek – nabożeństwo fatimskie. Modlitwa różańcowa przed wystawionym Najśw. Sakramentem godz. 18.00 następnie Msza św. o godz. 18.30 i procesja światła z figura Matki Bożej wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne, wszystkich parafian, ministrantów, lektorów i dzieci. Proszę przynieść świece na procesję światła.
  3. Dziś Msza Św. – dla dzieci i rodziców przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii świętej w naszej parafii godz. 17.30.
  4. Modlitwa różańcowa w miesiącu październiku przed wystawionym Najśw. Sakramentem od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 a w niedzielę o 18.30.
  5. Zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy tzw. REO prowadzone przez wspólnotę Miłosierdzie w parafii Najśw. Serca Pana Jezusa na Widoku w Skierniewicach. Pierwsze spotkanie dziś 9 października godz. 19.00 w auli parafialnej. Wszelkie bliższe informacje na plakacie i ulotkach.
  6. Zapraszamy na XIV Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w dniach 15-23 października w programie min. Dzień Dziecka Utraconego, spektakl Dziady. Cz. II. Wykład: Jan Paweł I – czy 33 dni do świętości ? Akatyst ku czci św. Józefa. Szczegóły zostały podane na plakacie.
  7. A w ramach tygodnia kultury chrześcijańskiej zapraszamy na coroczny Bieg Papieski ulicami naszego miasta 16 października. Bieg rozpoczyna się o godzinie 12.45 a wcześniej zapraszamy na mszę św. o godzinie 11.30. Tego dnia obchodzimy dzień papieski. Stowarzyszeniu Maratończyk dziękujemy za przygotowanie biegu i życzymy wielu sukcesów sportowych.
  8. Zapraszamy na Mszę Św. na rozpoczęcie cyklu adoracji w intencji kapłanów ze Skierniewic i okolic 11 października godz. 18.30 w kaplicy sióstr Apostolinek.
  9. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny Ekstra. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dzieci zapraszamy po ziarenko biblijne z dzisiejszej niedzieli.
  10. Podziękowania dla p. Roberta i ks. Piotra, dziś liczenie wiernych, dajcie się policzyć, dziękuję.