1. W sobotę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny. Msze Święte o godz. 8.00, 10.00, 11.30, Msza Św. o godz. 19.00 będzie Mszą Świętą niedzielną. Poświęcenie wiązanek ziela i kwiatów podczas każdej Mszy św. Wiązanki zostaną przygotowane przez Panie z Kół Żywego Różańca za co bardzo serdecznie dziękujemy. Tego dnia o godz. 7.30 będą śpiewane Godzinki ku czci Matki Bożej – zapraszamy.
  2. Nabożeństwo fatimskie 13 sierpnia – czwartek, Msza Św. o godz. 18.30, różaniec po Mszy Św. i procesja światła wokół budującego się kościoła. Serdecznie zapraszamy wszystkich na wspólna modlitwę prosimy o przyniesienie świec na procesje.
  3. W niedzielę na mszach świętych komunię świętą na rękę będą udzielali nadzwyczajni szafarze eucharystii. Kiedy będzie tylko jeden kapłan lub dwóch w pierwszej kolejności podchodzą do księdza osoby przyjmujące komunię świętą tradycyjnie – czyli do ust. Następnie kapłan zdezynfekuje ręce i udzieli  komunię święta osobą przyjmującym na rękę.
  4. Przepisy liturgiczne Kościoła przewidują przyjmowanie Komunii Świętej na rękę. W takim przypadku koniecznie należy zadbać o higienę rąk oraz odpowiednio wyrazić cześć wobec Jezusa Chrystusa, realnie obecnego w Eucharystii. Komunię św. przyjmujemy w postawie stojącej na lewą dłoń podtrzymywaną przez prawą. Należy spożyć Hostię przed kapłanem.