1. 13 lipca – czwartek – nabożeństwo fatimskie. Msza Św. o godz. 18.30 następnie modlitwa różańcowa przed wystawionym Najśw. Sakramentem w intencji pokoju w rodzinach oraz procesja światła z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne, parafian, ministrantów, lektorów i dzieci do niesienia figur dzieci fatimskich: Łucji, Franciszka i Hiacynty.
  1. Zapraszamy na XXVIII Łowicką Pielgrzymkę Młodzieżową w dniach 6-14 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę przez formularz on-line na stronie internetowej pielgrzymki i na Facebooku pielgrzymkowym. Zapraszamy do skierniewickiej grupy Fioletowej szczególnie młodzież i wszystkich chętnych chcących podjąć trud pielgrzymowania. Nasza grupa posiada własną bazę, zapewniamy prysznice turystyczne z ciepłą wodą, posiłek rano i wieczorem, mamy wspólne pole namiotowe. Zapraszamy całe rodziny, by chociaż tego pierwszego dnia w niedzielę 6 sierpnia pielgrzymować razem z nami do Makowa. Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów grupy Fioletowej 3 sierpnia godz. 19.30 w kościele parafialnym parafii Niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach.
  1. Bóg zapłać dziś za złożone ofiary. Zapraszamy o prasę katolicką.
  2. W środy 12 i 19 lipca kancelaria parafialna nie będzie czynna zapraszamy w poniedziałek i piątek.
  3. Wtorek liturgiczne wspomnienie św. Benedykta głównego patrona Europy. Zapraszamy w  tego dnia na mszę św. o godz. 18.30.
  4. Na czas urlopów i wakacyjnych wyjazdów wszystkim życzymy dobrego bezpiecznego czasu.