1. Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność w naszej parafii i wygłoszone do nas Słowo Boże o. Ryszardowi i współpracownikom ojców Paulistów
  2. Modlitwa różańcowa w październiku przed wystawionym Najśw. Sakramentem od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 a w niedzielę o 18.30.
  3. W piątek 13 października uroczystość bł. Honorata Koźmińskiego, zakonnika, głównego patrona diecezji łowickiej.
  4. Zapraszamy dziś po każdej Mszy Św. do złożenia podpisu pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą „Zatrzymaj aborcję”. Celem inicjatywy jest wyeliminowanie z polskiego prawa możliwości zabijania, w fazie prenatalnej, dzieci z podejrzeniem choroby lub niepełnosprawności. Przypominając o nienaruszalnej godności każdej ludzkiej osoby, zachęcamy parafian do włączenia się w tę piękną i potrzebną akcję ochrony życia najbardziej niewinnych i bezbronnych, jakimi są dzieci nienarodzone. Każdy złożony podpis jest świadectwem naszej wiary i troski o ich życie. Aby wesprzeć inicjatywę konieczny jest nr pesel.
  5. Rekolekcje ewangelizacyjne w parafii Najśw. Serca Pana Jezusa w Skierniewicach: grupa Odnowy w Duchu Świętym: dziś 8 października godz. 19.00 pierwsze spotkanie; Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Skierniewicach: 8-22 października, a wszelkie informacje na ten temat na plakacie.
  6. Bóg zapłać za złożone ofiary, cegiełki na budowę kościoła można nabyć w głównym wejściu do przedszkola. Dzieci zapraszamy po ziarenka. W przyszłą niedzielę trzecią miesiąca zbiórka na budowę kościoła. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia po Mszy Św.
  7. Serdecznie zapraszamy na V Diecezjalne Warsztaty Muzyki Liturgicznej, organizowane przez chór Parafii Wojskowej w Skierniewicach.V edycja warsztatów jest uwieńczeniem X Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej organizowanego przez parafię Św. Stanisława. Wszystkie informacje na plakacie, stronie internetowej wydarzenia i Facebooku.