1. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, przygotowujących się do pierwszej komunii św. 26 września godz. 19.30. Msza Św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii św. 29 września godz. 17.00
  2. W ramach IX Tygodnia Wychowania, 12 września 2019 r. Katolicka Szkoła Podstawowa Źródła, Miasto Skierniewice, Parafia Św. Stanisława i Parafia Niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach zapraszają rodziców, nauczycieli i wychowawców na konferencję  „CZEGO POTRZEBUJE DZIECKO?” Spotkanie rozpocznie się po Mszy św. wieczornej około godziny 19.00 w par. Niepokalanego Serca NMP. Prelegentem będzie pisarz, autor książek dla dzieci i młodzieży: Robert Kościuszko, który podzieli się swoim doświadczeniem budowania relacji w rodzinie.  Będziemy rozmawiać o tym jak ważna dla dziecka jest dobra relacja z rodzicami i wychowawcami oraz jak o tę relację zadbać i jak ją budować. Po spotkaniu możliwość nabycia książek pisarza.
  1. 13 września nabożeństwo fatimskie zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.30 następnie różaniec i procesja światła wokół budującego się kościoła. Proszę przynieść świece na procesję. Proszę o zaangażowanie dzieci, młodzież lektorów i ministrantów.
  2. Spotkanie popielgrzymkowe dla Grupy Fioletowej ŁPPM – Skierniewickiej w przyszłą niedzielę 15 września godz. 16.00 w OSP Sierakowice Prawe.
  3. Jest możliwość wypożyczenia łóżka specjalistycznego dla osoby leżącej. Wszelkie informację po Mszy Św.
  4. Kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałek, środa, piątek godz. 17.00-18.00. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.
  5. Przygotowanie dorosłych do sakramentu bierzmowania, drugie spotkanie w przyszłą sobotę godz. 17.15
  6. Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca comiesięczna zbiórka na budowę kościoła za co już dziś dziękujemy.
  7. Są dwa wolne miejsca na pielgrzymkę do Gracji śladami św. Pawła w dniach 16-23 września po bliższe informacje zapraszam do zakrystii po Mszy św.