1. Nabożeństwo fatimskie w najbliższy piątek 13 lipca. Msza Św. o godz. 18.30 następnie nabożeństwo fatimskie: różaniec i procesja światła. Mszy Św. będzie przewodniczył ksiądz neoprezbiter: ks. Krzysztof Lichota z diecezji warszawskiej a pochodzący ze Skierniewic. Proszę o przyniesienie świec na procesję i zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkie wspólnoty parafialne.
  2. W miesiącu lipcu i sierpniu Msze Św. w dni powszednie o godz. 18.30
  3. Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa na Jasną Górę 6-14 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę od przyszłej niedzieli. Zapraszamy do grupy fioletowej wszystkich w każdym wieku, dzieci, młodzież, dorosłych. Poszukujemy kierowcę na samochód ciężar bagażowy dla grupy fioletowej. Spotkanie organizacyjne dla grupy fioletowej 29 lipca godz. 17.00.
  4. Pielgrzymki: Święta Lipka i Gietrzwałd: 15 lipca; piesza pielgrzymka do Miedniewic 2 sierpnia.
  5. Siostry Świętej Rodziny zapraszają na rekolekcje dla dziewcząt w dniach 18-22 sierpnia. Więcej informacji na plakacie i u Siostry Anety.
  6. Dziękujemy za złożone ofiary na tace. W przyszłą niedzielę jako trzecią miesiąca zbiórka na budowę kościoła.
  7. Dziś, 8 lipca o godz. 15.00 zostanie odsłonięty pomnik Jan Kozietulskiego na Bulwarze Przyjaźni Polsko-Francuskiej w Skierniewicach. Początek uroczystości przed ratuszem.
  8. Jest możliwość dołączenia się do grupy pielgrzymkowej, która udaję się do ziemi świętej w dniach 16-24 października.
  9. Wszystkim udającym się na urlop życzymy dobrej pogody i dobrego wypoczynku.