1. W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwa wspólnego śpiewania litanii Loretańskiej do Matki Bożej przed wystawionym Najśw. Sakramentem w dni powszednie: godz. 18.00, niedziela o godz. 18.30.
  2. 13 maja – piątek – pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Msza Św. o godz. 18.30 następnie modlitwa różańcowa przed wystawionym Najśw. Sakramentem w intencji pokoju w Ukrainie oraz procesja światła z figura Matki Bożej wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne, parafian, ministrantów, lektorów i dzieci do niesienia figur dzieci fatimskich: Łucji, Franciszka i Hiacynty.
  3. Zapisujemy intencje mszy świętych na rok 2023. Po Mszy Św. i w godzinach czynnej kancelarii parafialnej: poniedziałek, środa, piątek godz. 17-18. Proszę pamiętać w pierwszej kolejności o intencjach jubileuszowych: ślubnych, urodzinowych. Jest możliwość zamówienia na przyszły rok mszy świętych gregoriańskich.
  4. Bóg zapłać za złożone ofiary, wpłaty indywidualne, dziesięciny, darowizny. Zapraszamy o prasę katolicką: Gość Niedzielny u naszych ministrantów. Dzieci zapraszamy po ziarenko.
  5. W tym tygodniu rozpoczną się parce wokół kościoła związane z utwardzeniem ternu, zostaną wykonane podejścia, podesty, schody i zostanie wydzielona część ogrodowa za oknem. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy i bardzo dziękujemy za złożone ofiary.